Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a szavak?...

Mit jelentenek ezek a szavak? Vagy mire szokták ezeket használni az ugymond menő emberek?

Figyelt kérdés
pls, píísz, peace, jikommon, yepyep, seeyoulater, WTF, lol, omg, meg az ilyenek... ??
2010. aug. 21. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

a menő emberek semmire,a primitivek már annál inkább,ilyeneket az intézetisek szájából hallok a buszon.

akkor szavak röviditése.persze angolul meg egyikse tud.

2010. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pls=please=kérlek/légyszives

Píísz=peace=béke (mondjuk béke veled, tesó, ilyen elbúcsúzás szerűség)

WTF=what the fuck=mi a fas*z van. (káromkodás)

Lol=nevetés, kinevetés

OMG= Oh my Gud= ó Istenem, vagyis Úrsiten, Jézusom... (csodálkozás)


Ezeket tudtam

2010. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam ezeket a szavakat használni. A felét én se értem. Bár az ember kénytelen gyorsan megtanulni a szlengeket, különben nem értesz semmit, amiről a többiek beszélnek. :S
2010. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Különben ezeket a kifejezéseket, a "nagymenők" szokták használni és a "kockák". Vagyis a számítógépbu*zik.
2010. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

píísz és peace az ugyanaz = béke

seeyoulater = majd beszélünk vagy látjuk egymást

WTF?! = what the fuck?! = MIAFASZ?!

omg = o my god = istenem..

lol = hahahahahaha


de egyszerűbb dolgod lenne ha megtanulnál angolul (:

2010. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arra használják, amiket jelentenek :D


AMiket írtak is előbb, a yepyep pedig yep=yes, azaz kábé azt jelenti, hogy :jaja :D

2010. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak az Oh my God-ot használom azt is teljesen kimondva, nem tudom miért, egy kis rövidfilmről rámragadt és azóta mondom. Amúgy én nem azért, hogy menőzzek, csak azért mert nekem tetszik, Ugyanúgy, mint ahogyan az is tetszik, hogy pár mondatot angolul mondok mi mintpéldául: I don't belive it= Nem hiszem el meg a I don't understand = Nem értem. Sohasem azért mondtam, mert én tudok angolul mert nem, de tetszik hogy így beszélek, ja és kikészítem a családomat vele xD


15/L

2010. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* angolul mondok ki
2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!