Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Születésnapi bulira olcsó...

Születésnapi bulira olcsó kajára tippek?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

Most leszek 18 eves es nyaron suerveznek erre egy bulit. Egyszer valik az ember felnotkoruva tudjatok es most oke hogy virushelyzet de ezt nem szabad kihagynunk. Kulonben is most erettsegizunk es muszaly valahogy kiengednunk a faradt gozt meg az online oktatas okozta jozansagot is le kell vedlenunk magunkrolxd. Szeretnem jol erezni magam a bulin es meg sok baratom is ott lesz. A baj csak az, hogy a hely amit kineztunk az 75k. 2 napos ottalvos lenne mindenki kifizetne az arat a berlesnek addig nincs is gond, viszont szeretnenk valamit enni is az alatt a 2 nap alattxdd. Piat is viszunk fejenkent mindenki az adagjat (+egy kicsit tobbet) viszont a kajaval nem tudunk mit kezdeni.

Tudtok valami olyan helyet ahol extrem olcson lehet nagy tetelben pizzat venni? Vagy valami nagyon olcso nagyon finom kajat csinalni? Vagy barmi olyat ami sok finom es olcso? Nagyon fontos lenne kerlek titeket szeretnenk megoldani. Ja es a keret a kajara az jelenleg 0ft de szervezek be embereket ra. 2 talca sor lesz megveve az egy huszas, igy nem marad joforman semmi a kajara. En azt ertem hogy mindenki hoz magaval piat de szokas nalunk 2 talca sorrel fogadni a vendegeket. Ja es meg egy informacio: kb 50 en lennenk(51) csak a kajamennyiseg miatt h tudjatok ajanlani ehhez illot.

Koszonom elore is a segitsegeiteket!🥺❤️



2021. ápr. 17. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Máshol, pl az angolszász világban, korábban itt is, nem a 18. volt a bűvös "nagykorúság" határa. Csak egy rohadt szám.
2021. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő, köszönöm az értékes hozzászólásodat! Mostmár tudom, hogy mi lesz az az étel, ami nem fogja annyira megterhelni a a pénztárcámat. Igen, igazad van a 18 az nem egy bűvös szám azoknak, akiknek nem volt így megünnepelve a születésnapjuk, mint ahogy azt én szeretném. Szerintem Te ebbe a kategóriába tartozol, de természetesen nem akarom, hogy ezt a szívedre vedd. Mivel ez csak egy "rohadt szám" nem szeretném, hogy rágódj rajta.

Továbbra is várom a segítségeteket, tényleg nagyon fontos lenne!

2021. ápr. 18. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Egy jó körömpörköltre senki nem mondhat nemet.
2021. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nincs félre téve 20-30k spórolt pénzed? Nyilván az lenne a legjobb vagy egy pofátlanabb megoldás lehet ha szüleidtől kérsz kölcsön vagy "előre" kérsz tőlük pénzt amit adnának szülinapodra (már ha adnának.) Vagy max 500Ft-tal többet kérsz mindenkitől és meg is van kajára.
2021. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%

51 főre 2 napi kaja, akárhogy nézzük sok pénz.

Még a legolcsóbb kajákkal (+reggeli stb) számolva is minimum 2000Ft fejenként. Szóval vagy többet kérsz tőlük vagy saját zsebből teszed ki. Esetleg batyus parti, mindenki hoz magával +1 rágcsát ás valami apró kaját (hús vagy kiflik, saláták, bármi) és összedobjátok.

Ami egyébként nagyobb mennyiségben elkészíthető az slambuc, paprikás krumpli, bogrács ételek. Emellé reggelire jöhet rántotta, bundáskenyér, melegszendvics bármi.

Amit én még szeretek partikra az a házi pizza. Maga a tészta nagyon kevés pénzből kijön és rá a paradicsom szósz házilag szintén olcsó, a feltétnek meg nem kell flancos csak sajt meg szalámi vagy sonka.

De 2000 forint alatt így sem úszod meg fejenként.

2021. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen jelenleg pénzem, viszont lehet, hogy fogok kapni ballagásomra, esetleg a születésnapomra. Abból talán meg tudom oldani. Az egyik barátom rámírt, hogy arra valók a barátaim, hogy ilyenkor segítsenek rajtam. Mondta, hogy ő nagyon szívesen belefizetne a kajába(nem csak a saját részét). Azt is mondta, hogy még kérjek meg másokat is rajta kívül. Meg tudnék kérni ilyen 4-5 embert akik az igazán jó barátaim közé tartoznak, csak olyan furcsa érzés lenne. Sose kértem senkitől pénzt nagyobb tételben születésnapomra sem(5k ft ot mondott). Talán még onnan lehet pénzem, hogy a helyet ha normálisan adom vissza akkor a kauciot visszakapom. Talán még annyiból jó a helyzet, hogy lesz egy váltás a vendégek között és lesznek akik kaja után jönnek oda.

Köszönöm szépen a kommenteiteket, az a bográcsozás nagyon jó ötlet, meg a házi pizza is.

Esetleg ha valakinek van még ötlete ne tartsa magában!😉

2021. ápr. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!