Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni hogy...

Tudnátok tippeket adni hogy kezdjek bele egy dal megírásába?

Figyelt kérdés

Részletek a történetről:Az egyik egy olyan,ami a Pokolról és a Mennyről szól. Lényegében a főszereplő nem tudja mi történik vele amikor a Pokolba kerül(egy barátja viszi oda egy portálon keresztül). Hosszú lenne elmesélni,szóval most nagyon dióhéjban fogalmaztam meg. Még annyit,hogy olyan shounen féle egy kis romantikával.

A második történet röviden: Két barátról szól, akik egy játék alapján ismerték meg egymást(a játék neve Genshin Impact,nem tudom ki ismeri). Miközben játszanak feldob egy reklámot ami egy szintén hasonló RPG, csak más feladatokkal és küldetésekkel.A hirdetés vírusos és valahogy a való világból a játékba kerülnek a szereplők.


Ui.: A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. ápr. 21. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira jártas a zeneírásban, de a 2. történet nagyon klassz. Az eleje lehetne egy kicsit nyugodtabb, vidámabb, aztán amikor átkerülnek a másik világba akkor fepöröghetne egy kicsit a zene. Nem tudom, hogy segítettem-e ezzel, de remélem el tudsz valamerre indulni :)
2021. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a második ötlet elég érdekes, de egy dalban nem tudom mennyire kivitelezhető az elmesélése, nem biztos hogy dalban kéne egyből gondolkodnod ha a történeti része érdekel jobban
2021. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezek szerintem nagyon jó ötletek.

Nem mindegy hogy írod meg a szöveget. Szerintem úgy lenne a legjobb, ha rövid tömör szövegnek sok mondanivalója lenne..

Egyébként a dallammal és a ritmikával érheted el azt, hogy az ellentét nagyon áthasson.. Remélem sikerül megvalósítani a terved.. Énekesként remélem hogy sikerülni fog🥰

2021. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!