Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megéri gyorsítva nézni a...

Megéri gyorsítva nézni a youtube videókat?

Figyelt kérdés

Szerintetek megér i 1,25x sebességen nézni videókat, hogy több videót meg tudjak nézni egy nap?

szórakozás céljából gondolom, és attól félek, hogy ez csak rontja az élményt. Mi a ti véleményetek?



2021. ápr. 22. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát,hogyha pl sima beszélős/beszélgetős videó, akkor azt simán lehet gyorsabban, ha jó a hangnak a minősége. Ha recseg-ropog, akkor nem feltétlenül szerencsés.

De amúgy szóval van pl két olyan videós is, aki rettenetesen lassan beszél; és tehát volt olyan már mind a kettőnél, hogy 1,75-re is kellett felgyorsítanom, hogy normális beszédtempóban beszéljen. Szóval az ilyet pedig mindenképpen föl kell gyorsítani.

Néha az olyan videót is érdemes, amikor normális tempóban beszél valaki.

De például ugye zenés videókban nem célszerű, de ez mondjuk egyértelmű.

2021. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még olyan videóval ahol szükségét éreztem volna felgyorsítani a lejátszási sebességet.

Inkább a lassítás funkciót szoktam sokszor használni, bár azt nem a youtubeon....


( ͡° ͜ʖ ͡°)

2021. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az egyetemi előadásokat nézem gyorsítva, mivel úgy is érthető amit mondanak.

De szórakozás céljából, pl egy olyan videót amiben zene is van biztos nem néznék gyorsítva.

2021. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a filmeket szoktam néha úgy nézni.
2021. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ez úgy hangzik, mintha csak azért néznéd a videókat, mert valaki pisztolyt tart a fejedhez. :)


Ha valamit szórakozásból nézel, akkor nincs miért gyorsítani. Ha csak "muszájból" akarod nézni, akkor inkább mással töltsd az időt.

2021. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

uccsónak nincs igaza, egy idő után már annyi videó és csatorna torlódik fel, hogy ez már nem játszik és azért nézi gyorsabban mert minél többet szeretne


én az 175ös sebességet ajánlom

2021. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2021. ápr. 23. 17:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!