Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az, amit mindenképpen...

Mi az, amit mindenképpen érdemes megtenni / kipróbálni / átélni még fiatalon (jelen esetben 25. éves kor előtt)?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt az, ami maradandó élményt adott?
2021. ápr. 25. 16:34
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
59%
deneverrel es tobzoskaval szexelni
2021. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Egyéjszakás kalandok.
2021. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utazni. Minél szebb, exotikusabb, különleges helyekre. Ott kipròbálni mindenfèlét mint pl. bùvárkodás, szörfözés, sielés, szafari, karneválok meg ilyenek. Persze az más kérdés hogy sajnos ebben a helyzetben ez most nehéz, nem tudunk nagyon utazni és kell hozzá pénz is azért de szerintem ez az ami igencsak maradandò élményt ad és nem olyan már bocsánat de közönséges dolgok mint amit elöttem írtak (mondjuk #1 a south park utalás tetszett).
2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korfüggő. Én pont most töltöm napokon belül a 25-öt és nem hiszem hogy bármi olyan lenne amit 25 fölött már ne tudnék megtenni.

Amúgy ha az egészséged és a pénzed engedi, én is az utazást mondanám.

2021. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!