Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon az Everyday with us...

Vajon az Everyday with us youtube csatorna valóban azért szűnt meg amit mondanak? Nem csak egyszerűen megunták?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Vagy igen, vagy nem. Nem tudom ilyen választ vársz egy feltevésre. Adtak egy hivatalos választ, te meg döntsd el hogy mit kezdesz vele.
2021. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rosszból kérdezem egyáltalán. Szerettem őket nézni, csak kicsit fura nekem ez az egész.
2021. máj. 9. 12:13
 3/5 anonim válasza:
100%
Sok néző benyalta a mesét, sokan pedig meg kérdezték a másik feleket is.
2021. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megunták, nem bírták a kritikát, aztán rákenték pár rokonra, hogy miért is hagyják abba. Szánalmas.
2021. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhányan bevették a mesét amiben ők voltak az áldozatok, mások meg ismerik őket személyesen is.

Ha a műkörmös fontosabb volt a tankmárinak mint a kicsi babája, vagy a férje munkája akkor azzal már sok embernek elárulta az igazi énjét.

De láttam már ilyen felállást:egy c kategóriás egyed házasságot köt egy magyarral. Akit csicskáztat, kihasznál.

Nem ment továbbtanulni a r. mert a roma büdös bandának kellett a keresete minél hamarabb. Az a csoda hogy csak az r. apja értette az egész helyzetet, eleinte az anyja még nem. De már bekebelezték teljesen a fiút, megszakította a kapcsolatot az anyjával is, de csak miután sok milliót kifizetett nekik. Nem volt épeszű rokona, családja a fiúnak aki átlátott volna az egészen.

2022. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!