Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapestiek valami jó szórakoz...

Budapestiek valami jó szórakozóhely?

Figyelt kérdés
Olyan beülős helyre gondolok, ahol house zene szokott szólni, és nem túl drága.
2010. aug. 23. 19:23
 1/9 anonim válasza:
88%

Nagyon sok embernél és nálam is bevált a Hajógyári-szigeten lévő összes szórakozóhely. Ott több diszkó van egymás mellett és az egyikből a másikba át tudsz menni.

Bed Beach is ott van: [link]


[link]


Nagyon jó még a RIO, a Play... Most más nem jut eszembe.

[link]

2010. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Rio-ról, és a hajógyári Szigetről is azt hallottam hogy igencsak zsebbenyúlós árak vannak. Meg aztán én inkább olyan helyre gondoltam, ami nem kifejezetten disco jellegű hely, hanem inkább presszó, vagy valami kisebb club, ilyesmi. Ilyenről nem tudsz esteleg vagy valaki más?
2010. aug. 24. 18:13
 3/9 anonim válasza:
Háát... Pub-okat nem igazán ismerek, de majd körül nézek. Mikor szeretnél jönni?
2010. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nemrég költöztem "föl" egy olyan helyről ahol volt (ill. van is) ilyen stílusú presszó. Ennek köszönhetően nagyon klassz baráti társaság alakult ki olyan emberekből akiknek (velem egyetemben) fepörgeti a hangulatát az ilyen műfajú zene, és emiatt rendszeresen oda jártak (járnak)...

Itt viszont szinte senkit (és semmit) sem ismerek. Ezért szeretnék egy olyan helyet, ami emiatt nemcsak törzshelyemmé válhat, de új ismeretségeket is kialakíthatok. Viszont sohasem voltam igazán discóba járó típus, ezért is lenne jó egy olyan, a fentieknek megfelelő hely, ahol egy jó társaságban lightosan elsörözgethet ill bulizhat az ember. Csak van ilyen hely egy olyan városban ahol amúgy meg a legtöbb buliprogramot szervezik hétről-hétre???!!!???!!!

2010. aug. 25. 19:02
 5/9 anonim válasza:

Jaaa, értem. Kerestem Neked a neten egy pár ilyen helyet. Nézd meg őket:

[link]



Nem tudom ez mennyire fér a pénztárcádba, de megnézheted:


[link]



Ez majd szeptembertől lesz nyitva, de az árakat megtudod nézni:

[link]


Most egyelőre ennyit találtam. :)

2010. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, ha esetleg találsz még kérlek írd meg őket. Köszi!
2010. aug. 26. 16:40
 7/9 anonim válasza:
Rendicsek :)
2010. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyeurósboltab jól lehet szórakozni!!
2010. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyeurósbolt? Fejtsd ki, kedves Utolsó Válaszoló!
2010. aug. 29. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!