Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csinált már valaki ilyet?...

Csinált már valaki ilyet? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Sok-sok cukorka be van tekerve valamilyen anyaggal egy lószerű alakba.Mesékben szokott lenni,amikor szülinapi bulit tartanak.Asszem pinyátának hívják.A lényege az ,hogy egy embernek bekötik a szemét és egy ütő(vagy bot v. ilyesmi...) van a kezében.Ez a pinyáta pedig fel van akasztva egy fára és akinek be van kötve a szeme,annak le kell vernie az ütővel.Ha sikerül akkor kiszakad és kiömlenek belőle a cukorkák.

Csinált már vki ilyet szülinapi bulira?Ha igen,mivel vannak betekerve a cukrok és hogy lehet olyan alakot formálni belőle?

(Bocsi ,ha nem volt érthető :S )


2010. aug. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

csináltam már ilyet. sima egyszerü cukrok vannak benne , és főleg tépőzárasra csináltuk az egészet igy könnyen kiestek a cukrok belőle . nekem nagyon tetszett.

ajánlom neked is ;) :D

14/L

2010. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy csináltátok tépőzárasra?És mivel tekertétek be a cukrokat(úgy értem h milyen anyaggal)?A vendégeknek tetszett?:D

Bocsi,hogy ennyit kérdezek :$ =/

2010. aug. 23. 20:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Am köszi,igen nekem is nagyon megtetszett így amikor a tv-ben láttam,és azért akarok ilyet csinálni :D:)
2010. aug. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!