Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pókerjátékosok, titeket nem...

Pókerjátékosok, titeket nem idegesít, hogy alacsony limiten egyszerűen nem lehet játszani, mert olyan játékosok vannak, akik nem tudnak játszani?

Figyelt kérdés
Tehát kiszámíthatatlanok, rosszul játszanak, és egyszerűen mindig lemakkolnak. Sajnos még nincs meg a megfelelő tőkém ahhoz, hogy magasabb limitre lépjek, ahol már normális játékosokkal lehet játszani, akik nem csinálnak helytelen lépéseket.
2010. aug. 23. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem csak a nagyon kezdők idegesítenek: mindenre All In-t mondanak.(De persze be is jön a mákolásuk)

Miért nem játszhat a kezdő kezdőkkel, a profi profikkal?(online pókerra, meg a kocsmaira gondolok) :)

2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hat a pokerrol nem sokat tudsz, az kiderult. ez nem sakk te okos hogy "helytelen lepesek" legyenek. mindenki a sajat taktikajat alkalmazza. sugok is: nagyon sok jo jatekos van alacsony limiten is, csak sztem nem sokaig maradsz veluk egy asztalon.... :) bocs.
2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a mindig all in is egy taktika. nem csak kezdok csinaljak, hanem agresszivebb jatekosok, alt. versenyeken. az elejen nagyon bejon, szinte mindig.
2010. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na megvalami. majd ha te is kiszamithatatlan leszel, na akkor mar kezdheted egy picit kihuzni magadat a pokeresek kozott.

szerinetd az a jo jatekos aki kiszamithato? ne rohogtess mar. Mindenki dobjon mert te hudenagyot raise-eltel? akkor jo a jatekos? nem, a jatekos akkor jo, ha a akar szar lappal is te viszed a potot. nekem 35 mindig bejon. tudom dobni kene mint a lepras gatyajat, de nekem soxor bejon.

2010. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy neked sokszor bejön a 3-5.Nekem is sokszor bejönnek a kis lapok, de ez az, hogy nagy tétnél, mégha meg is adom a vakot rá, és rám hívnak valami durvát, repül az a lap, kis tétnél nem biztos.

De mivel sokan tanulnak pókerezni neten, ez ezzel jár.Nekem sincs mindig pénzem nagy tétes játékon tolni, úgyhogy én is játszogatok kicsiben is, pedig én sem vagyok már kezdő.

2010. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 2.nak mondom, hogy arra gondolok, hogy például minden körnél belegondolhatod a taktikádba, hogy az előző játékos mennyit adott meg és esetlegesen már mire nem kellett volna megadnia egy emelést. Magyarul akkor kizárhatod, hogy az a lap a kezében van. De sok esetben nem dobja el, pedig el kéne. És így te nem számítasz rá, hogy nála olyan lap van.
2010. aug. 24. 11:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akkor jó egy játékos, ha kiszámítható. Csak jókor kéne alkalmaznia a blöfföt meg a félblöfföt. Csak hogyha mindenre mindent megadnak pont az a lényeg, hogy akkor én nem tudom alkalmazni ezeket a módszereket.
2010. aug. 24. 11:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak, hogy mondjak egy példát a múltkorról: Korai pozícióban megad egy játékos: 83-al különböző színben. Megadnak még négyen. Én osztóként ráemelek a nagyvak hatszorosát, mert nálam KQ körben. 83 megad, meg még egy ember. Flop: KQ3 (Két kör, egy treff) 8,3 nyit a nagyvak tízszeresét. Másik játékos eldob. Én ráemelek a duplájára. Ő megad. Turn: 3(pikk). Nem lehet nála 3-as hiszen már rég el kellett volna dobnia. Nyit, én all in, megad. Riverre nem emlékszem. De a lényeg, hogy drillel megnyeri a partit, mikor a lapjait már ha nem is prelop, de flop mindenképp el kellett volna dobnia.
2010. aug. 24. 11:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt bocs, már preflop a vakot sem szabadott volna megadnia korai pozícióban.
2010. aug. 24. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
miért ne adhatná meg? vannak babonás játékosok, aki bizonyos kezeket mindig megadnak, ilyenv agyok én is. 2-2, 4-8, 7-J, ezeket mindig megadom, maximum a flopot nézem meg, hátha lesz valamim. Egyébként ezzel a kérdéseddel elástad magad a pókerjátékosok szemében
2010. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!