Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A The Suicide Squad csak a...

A The Suicide Squad csak a mozikban lesz eloszor megtekintheto?

Figyelt kérdés
Mint tudom, hbomaxon lesz fent, csak ugye nekem nem enged regisztralni oda, mivel vpnnek erzekeli az orszagot. Es nagyon szeretnem megnezni, de nincs kedvem moziba menni, venni ra jegyet stb. Augusztusban csak ezen a 2 helyen lesz elerheto? Harley Quinn miatt nezem ezt az egeszet, es ha valaki majd felveszi, orulnek ha elkuldene, vagy ha mas helyen is fent lesz es tud rola jelezne? Nagy segitseg lenne

2021. máj. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz, már volt, kb 5 éve.

Az pedig mégis mit akar jelenteni hogy vpn-nek érzékeli az országot? Ennek a mondatnak semmi értelme.

2021. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező félre érti hogy mit jelent valójában a VPN. :D


Egyébként lesz második rész, gondolom a kérdező ara gondol.

2021. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
arrol van szo, hogy magyarorszagot nem engedelyezi a hbomax, ezert nem tudok regisztralni. Azt hiszi vpn :D És a Suicide Squad nem 2. rész, hanem ujradolgozas, de nem tudtam hogy lesz folytatasa. Ami a hbomaxot illeti, itt a kép hogy mit ir. [link]
2021. máj. 17. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"arrol van szo, hogy magyarorszagot nem engedelyezi a hbomax, ezert nem tudok regisztralni. Azt hiszi vpn"


Ennek a mondatnak továbbra sincs így ebben a formában semmi értelme.

2021. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja így már értem.


Hát figyelj, fizess elő VPN-re és próbálkozz olyan cím mögül aminek az országában elérhető.

2021. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. máj. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!