Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Túl keményen bulizok, vagy ez...

Túl keményen bulizok, vagy ez még belefer?

Figyelt kérdés
Hetente szoktam, néha nőkkel csinálom egyedül de általában haverokkal. Házibuli jöhet csak szóba. Elmegy ilyenkor egy 500 ezer, sokan vagyunk, pia, nők más dolgok. Akkor is kb ennyi ha egyedül vagyok. Belefer ez vagy túl extrém? Más dolgok alatt értitek mire gondolok.

2021. máj. 19. 13:12
 1/7 anonim válasza:
93%

🤣🤣

Kamu kérdés

2021. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi?
2021. máj. 19. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire komoly a kérdés. Te tartod a házibulit? Vagy a nők alatt a prostituáltakra gondolsz? Csak nehéz elképzelni, hogy egy házibulin máshogy hogyan megy el ennyi.

Mindegy. Nem az én világom.

Azt te érzed, hogy neked mennyi fér bele. Mindenkinek máshol van a határ. Nekem sok lenne ennyire múlandó dolgokra ennyi pénzt elkölteni, főleg hetente. Ha neked ez nem jelent problémát, illetve mellette így érzed jól magad, akkor gondolom belefér.

Gondold át esetleg, hogy mi az, ami jobban szórakoztatna és akkor áldozz arra inkább. Ha pedig nincs ilyen, akkor csináld ezt. Az élet nem arra van, hogy sanyargassuk magunkat, hanem élvezzük. Ha neked ez okoz élvezetet, akkor ne sajnáld, ameddig nem ártasz vele senkinek.

2021. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
90%
500 ezer hetente vagy havonta? Mert mindenféle értelemben k**va sok pénz. Apuci kicsi fia vagy ezek szerint, ha ezt megengedheted magadnak.
2021. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 is-is. Prostituáltak nagyrészt de nem mind.

Pénzem nagyrésze el fog menni azért írtam ki. Megeri ez az életmód e, úgy gondolkodom egyszer élünk, ki kell élvezni, csak hát még egy fél év azt 0-n leszek.

2021. máj. 19. 13:30
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

hat van beveteli forrasa


nokre kolti


ferfiakkal keresi

khm :D

2021. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5. De erre írtam, hogy csak akkor, ha nem ártasz vele senkinek...beleértve magadat is. Ha nullán leszel, akkor ártasz vele magadnak, tehát nem éri meg.

Az élet élvezete nem mehet az élet rovására, mert akkor abból önsanyargatás lesz. Az élvezetek közben is érdemes önkontrollt, mértékletességet gyakorolni.

Ezen gondolkodj el.

2021. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!