Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legijesztőbb sztori,...

Mi a legijesztőbb sztori, amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
Tábortűzi történet, creepypasta, könyv... bármi jöhet :)
2021. máj. 27. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Az hogy Ferenc pápa meghal és kitör a harmadik világháború.
2021. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elutaztunk Horvátországba, és kibéreltünk egy nagyobb házat. Nagyon feltűnő volt, hogy bár gyönyörű bútorai voltak és tisztaság, irreálisen olcsón adták. De úgy voltunk vele, hogy bevállaljuk, legfeljebb, ha nem jó, akkor elmegyünk máshova. Utalni nem lehetett, azt írta a tulaj, hogy utolóag egy borítékben hagyjuk a postaládában a bért. A kulcs pedig egy kis dugi helyen lesz (lírta, hogy hol pontosan). Nem adott meg számot, és az e-mail-re sem tudtunk válaszolni, de legalább minden infót leírt.Szóval így, hogy még csak előre sem kellett utalni, be mertük vállalni.


Megérkeztünk, és tényleg olyan volt, mint a képeken. Gyönyörű udvar és ház. Sőt, még talán szebb is volt élőben.


Lepakoltunk, és én kimentem a ház elé az utcára. Ez egy kis falu volt, kb. 50-en lakhattak itt. Szóval elég csendes volt. Viszont akárhányszor elment mellettünk egy ember/ biciklis ijedt fejet vágtak, és gyorsabban kezdek el haladni, amíg távolabb nem értek tőlünk, mintha féltek volna a helytől.


Nagyon elégedettek voltunk. Minden rendben ment.

Az utolsó nap elhatároztam, hogy leszólítok valakit, és megkérdezem, hogy mi folyik itt. Kiderült, hogy az 1950-es években már megvolt ez a ház, és egy család lakott benne. Mindenki azt hitte róluk, hogy tökéletes életük van. Jóban voltak mindenkivel, és nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Az egyik este pedig ellepte a rendőrség a házat. Kiderült, hogy brutálisan meggyilkolták az anyát, az apát és az egy szem lányukat is, és rengeteg ékszert, ruhát, egyéb értékeket vittek el.


Azóta már többen is számoltak be paranormális jelenségről a ház körül, a szkásos sztorik, hogy ,,Visszajár a család szelleme, hogy megbosszulják a történteket." stb. És a poén, hogy elmondta az emberke, aivel beszéltem, hogy a ház az állam tulajdonában van, szóval valószínüleg valaki megtréfált minket, vagy valami paranormális kutató/ kísérletező tette fel a netre a helyet, mint szállást. Valószínüleg sokan furcsállták az árat, és, hogy nem lehet az állítólagos tulajdonossal felvenni a kapcsolatot, ezért nem merték bevállalni..


Mindenesetre összepakoltunk és hazajöttünk, amúgy kellemes 4 napot töltöttünk benne a családdal. Mi abszolút nem tapasztaltunk paranormális jelenségeket, meg semmi.

2021. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!