Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legeslegrosszabb...

Melyik a legeslegrosszabb internetes "trend" szerintetek?

Figyelt kérdés
Ugye van ez a Tiktok meg a társaik. Én ugyan nem nézem ezeket, de viszont egykét trendről hallottam már és láttam is sajnos..... Elmondom, szerintem a legrosszabb a retyószelfi!

#trend #undor #kihívás #internetestrend
2021. jún. 9. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

A "de viszont" mélységeiben lévő LOL meg egyéb rövidítések, mint az IMO, IMHO LMAO, FYI, stb.


Facebook, Tinder, Instagram, Snapchat, Twitter, stb.

2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

A 2000-es évek elején volt egy honlap/blog, amin a csávó lefényképezte a kuláit, szín, méret, szag alapján jellemezte, megszületésének körülményeit is taglalta (könnyen kijött vagy nem), törlésnél kellett-e kilométernyi budipapír vagy sem. Mellette táblázatos formában jelölte, mikor mit evett.


Most az, hogy a budiban lévő tükörben szelfizik, semmiség.

2021. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

😂😂😂

2-es! Arról a weblapról én is hallottam, asszem az a hogy mutasdaszarodat vagy miacsuda.

1-es! A LOL-al nekem semmi bajom de a lamao meg a többi engem is kikészít!

2021. jún. 9. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még 2019 Szilveszterén kaptam retyószelfit a szerelmemtől.
2021. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az a tik-tok kihívás ami sajnos mostanában népszerű az amcsiknál, hogy testvére és egyéb vér szerinti rokonok csókolóznak. Gyakorlatilag divattá lett náluk a vérfertőzés. Undorító.


Meg az összes életveszélyes kihívás is, mint a mosókapszula szopogatás, fahéj szipuzás, vonat előtt vetődés stb.

2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ötössel. Lehetne jóra is használni az internetet xD
2021. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
#5 Ha nem tudod hogy mit jelent a vérfertőzés, akkor inkább ne használd a kifejezést! ;)
2021. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Tisztában vagyok vele, hogy egyenesági rokonok közti szexuális tevékenységet jelent.

Több ilyen videón szereplő személyről is kiderült a későbbiek folyamán, hogy nem csak csókolózásig jutott a testvérével. Tehát igenis vérfertőzést népszerűsítő tartalomról van szó.

De ha meg nem is történik, implikációt tesznek rá, ergo népszerűsíteni próbálják az adott videóban.

2021. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
bullying.
2021. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mik vannak? Vonat elé vetődés? Meg az 5-ös nek írnám hogy asszem olyan is volt hogy terhességi tesztben valami izét ettek meg és azt terjesztették hogy fogamzásgátló hatású!
2021. jún. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!