Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most melyikünk a hülye?...

Most melyikünk a hülye? Segítenetek kell! Olvassátok el a story-t lent hogy megértsétek. Futottatok már bele ti is, ekkora idiótákba?

Figyelt kérdés
Paul street régen felrakott egy videót a robotlázadásról YouTubra. Én odakommenteltem, hogy "Há most mi baj van a robotokkal, hozom a slagot azt meg van oldva." Humornak szántam. Aztán egy "pepper" nevű profil (aki gondolom kamu), a kommentem alá kommentelt. Azt írta, hogy meg ne próbáljam, mert akkor visszavág a porszívójával. Én humorosan megpróbáltam lereagálni és ezt írtam: Én meg a kerti levélfújóval. Erre "pepper" azt írta, nézzük ehhez mit fog szólni a google translate. Rá pár perccel egy Google Translate nevű profil megfenyegetett, hogy meg fog verni. Becsatlakozott egy másik fiók és valami olyasmit írt hogy pepper a google fordító takarítója és azért fenyegetett a porszívóval. Én megjegyzéseket tettem, hogy nagyon unatkozhattok most, hogy nincs suli. Nem hittem el, hogy ezek eredetiek és nem kamuprofilok. Ezért elhordtak mindennek, én voltam a hülye szerintük. Majd szép lassan kitörölték a kommentjeiket. Ezek szerintetek is trollok voltak? Ti mit reagáltatok volna a helyemben?
2021. jún. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen trollok voltak. A megoldás pedig a klasszikus "ne etesd a trollokat" módszer. Ha nem reagálsz rájuk, nem tudják ők sem folytatni. Aki szándékosan provokál, pont azt akarja elérni hogy te válaszolsz neki, és ha megadod a figyelmet, onnantól kezdve beindul a támadás.
2021. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak hát... ez volt az első esetem, ahol többen is betámadtak és egy normális se volt ott.
2021. jún. 13. 18:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg hát azért válaszoltam elsőnek, mert azt hittem, hogy normálisak és ők is csak viccelődni akartak!
2021. jún. 13. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!