Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csoportos túrákra milyen...

Girlll3 kérdése:

Csoportos túrákra milyen korosztály jár?

Figyelt kérdés
Hastáncot kezdtem el, de oda idősebbek járnak.... 30 vagyok, gondoltam ez jó hobbi lehetne, csoportos mozgás és lehetne barátkozni is, na, de csak idősebbek vannak ott is. Túrázni járnak a fiatalabbak? Gondolom ilyen szervezett túrára is öregek mennek csak....

2021. jún. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy túracsoport, nem tudom, ez a dolog most "működik"-e, de régebben heti 1-2 alkalommal Budaörsön járt egy csoport kirándulni Petrény András (Bandy :D) és (azt hiszem, ő is a szervezők között van, de nem esküdnék meg rá) Tamásovics Zoltán (Madárember :D). Soha nem voltam, de elvileg jó buli (az említett emberek pedig baromi jófejek :D). Ide mindenféle korosztály jár/járt.
2021. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is korodbeli vagyok és szoktam menni túracsoporttal. Vannak korunkbeliek, de a java itt is az idősödők, esetleg családosok. Edzőteremben is a többség középiskolás vagy középkorú.


Valahogy a 25-35 éves korosztály az ilyesmi aktív hobbik terén egy vákuum. Mindenhol kevesen vagyunk. Nem tudom, hogy a többség csak otthon hokizik vagy halálra dolgozza magát, de nem egyszerű velük találkozni.

2021. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran megyek túrázni (Erdély). Volt, mikor magyar túracsoporthoz csatlakoztam, de ezek általában idősebbek, és a túrázás arról szól nekik, hogy isznak és isznak. Na úgyhogy inkább egyedül szoktam menni, pedig az nem egy életbiztosítás (rengeteg a medve).


Van egy erdélyi közmondás: a szász kirándulni megy a hegyekbe, a székely fát vágni, a román juhot terelni, a magyar inni.

2021. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Túrától is függ.


Teljesítménytúrákra alapvetően mennek fiatalok is, nagyobb túrákra is. De vannak a csoportos kirándulások ott inkább idősebbek vannak.


Mondjuk én is 30-asként azt látom-érzem, hogy inkább a 40-50-esek csinálják ezeket. A fiatalok meg saját társasággal mennek.


De igazából tök változó, egyik túratársam ment mindenféle szervezett túrára és azt láttam, hogy ott is mindig velük volt egy korombeli tök fullos csaj is.

2021. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!