Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Senki nem hiv sehova. Mit tegyek?

Senki nem hiv sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar nagyon sok nyaram elment ugy, hogy csak azon gondolkoztam, hogy masok buliznak, balatonra mennek, elvezik az eletet stb. Nekem meg semmi ilyesmi nem tortenik az eletemben. Nincsenek barataim ez a legnagyobb baj, mit tehetnek? Nem akarok meg egy elb@szott nyarat.
2021. jún. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ?
2021. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Találj barátokat, szervezz bulikat.
2021. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom merte laksz, de sokszor unatkozok én is. Írj nyugodtan privibe ha akarsz 19/L
2021. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Esetleg nyári munka?
2021. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dolgozom, mar sulival vegeztem, de ott 40+os emberekkel vagyok, akikkel elbeszelgetek, de aztan ennyi, barataim nincsenek mert. Regen csunyacska gyerek voltam aztan igazabol kivoltam kozositve. Azota sokat valtoztattan a kulsomon, de barataim nem lettek ettol sem.
2021. jún. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!