Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Rádiókabaré Jolika című,...

A Rádiókabaré Jolika című, borzasztóan kínos és humortalan műsorszámát miért nem veszik ki a műsorból, miért mérgezik a nép tudatát ilyen beteges, fárasztó szörnyűségekkel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A humor szubjektív, és az hogy neked nem tetszik valami, nem következik belőle, hogy akkor az senkinek nem tetszik és be kell szüntetni. Miért nem veszik ki? Mert nem akarják, esetleg másokat még érdekel is. A köztévé és közrádió amúgy elég tipikus a nép tudatának beteges mérgezésében, így akinek 6 év masszív migráns-soros-brüsszel-gyurcsányozás után még beveszi ezeket a gyomra, az kibírja a kabarét is.
2021. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%
No eztet kikéregetem mágámnák, kedves kérdezősködő bárátom, mert eztet a szótot hogy humortálán nem fogádhatom mágámba testvírem
2021. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok embernek valószínüleg tetszik. Nekem pont nem.
2021. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
39%
Áz úrám is aszooonta amig elővettem a sodrófátot
2021. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%
Óó há leszájzalekoltok. Hogy á vizes lápedőn álugyatok máma. Hogy á nyü kergesse ki á bolhákat a hájátakbol
2021. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!