Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bakancslista írás?

Bakancslista írás?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy jó hosszú bakancslistát magamnak, amin aztán az életem során vegigmehetnék, kíváncsi vagyok miket sikerülne megvalósítani.

Ebben lennének egészen egyszerű/apró dolgok a nagyobb vágyakig. Élmények, tevékenységek de akár tárgyak is.

Nyilván vannak saját ötleteim is, de nem tudtok olyan oldalt, ahol vannak felsorolva ilyesmik? Mert magamtól nem túl sokat tudtam felírni. :)


2021. júl. 12. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pinteresten rengeteg ilyen ötlet van csak angolul. Nagyon apró nyári listáktól kezdve olyanok amik egész életre is jók :)
2021. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy öregszik az ember úgy tud erre több dolgot felírni arra a listára magától. Ahogy öregszik, így fogy az ideje teljesíteni a vágyakat.

Időben bele kell vágni a teljesítésbe!

2021. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!