Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween buli? Ötletek,...

Halloween buli? Ötletek, játékok díszletek?

Figyelt kérdés

Halloween bulira szeretnék játékokat,díszleteket,jelmezeket.... Ha tud valaki ilyent akkor légyszíves írja le ide.

Jók weboldalak is esetleg linkek képekhze oldalakhoz.

Annak is örülék,ha valaki egy jó partykellékes bolto ajánlana Komárom-Esztergom megyében,vagy Fehérváron


2010. aug. 27. 12:48
 1/6 anonim válasza:

halloween-i tök

halloween-i ország-város játék

2010. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hű, én rendeztem tavaly Halloween-i szülinapi bulit, mert csak pár nap van nekem a kettő között, és nagyon jól sikerült:) Kb 10en voltunk, mindenki beöltözött, elmentünk trick or treat -elni (mondjuk én falun lakom, itt azért ez biztonságosabb, mint pl pesten), éjszaka horrorfilmet néztünk, beszélgettünk, activityztünk, meg jókat ettünk:) Mi sütiket ettünk meg salátákat leginkább, meg tököt:) Meg persze volt töklámpás is, amit együtt faragtunk ki:)

Remélem nektek is jól sikerül majd!:)

2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, kérdeztél jelmezeket, nálunk volt boszorkány meg a macskája :), vámpír, hulla, zombi...:D
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

látogassatok ki a város temetőjébe. mi azt fogjuk csinálni ;) :D

L/14

2010. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ami jó jelmez az vámpír, zombi, vérfarkas, félholt stb.A lényeg, hogy frászt kapjanak tőled! Én is tartok idén halloween partyt.Egy horrorházat csinálok a házból.ezt az ötlete nyugodtan el lehet lopni. Mondjuk cérnából pókháló a sarkokba, málna vagy meggy szörp innivaló vér gyanánt meg ilyenek!
2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
üzlet székesfehérváron:party shop
2012. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!