Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet bulizni Budapesten...

Hol lehet bulizni Budapesten tiniként?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan klubbokat ahova tiniként is be lehet menni? Pl Budapest park, cat, ezekbe be lehet ha van egy 18+ kísérő ami nem nagy probléma de van olyan ahova kísérő nélkül? Esetleg szabadtéri bulik, az is rendben lenne. Előre is köszönöm.

2021. júl. 14. 07:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
18 alatt ne bulizz, inkább tanulj. Ráérsz még szétcsapni magad.
2021. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy bulizós típus, nem iszok, nem szívok semmit, jegyeim jók csak ki szeretném próbálni hogy milyen. Németországban élek és 3 hétre megyek haza, ez idő alatt szeretnék párszor elmenni barátnőmmel bulizni szerintem ez nem a világ vége főleg hogy szülők tudnak mindenről
2021. júl. 14. 11:55
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Akkor menjetek szolid falunapokra, vagy Búcsúba, és lőjetek valami ajándékot, vagy vidámparkba, dodzsemezni. Ne a discón járjon az eszed.
2021. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vidámpark nem lenne rossz ha lenne egy rendes Budapesten, de zenére táncolni fényekkel és több emberrel szerintem egyáltalán nem gáz, és mint írtam szüleimnek nincsen ellenére, mondták is hogy mennyünk nyugodtan tomboljuk ki magunkat (nyílván ésszel). A kérdés nem az hogy megtegyük e vagy sem hanem az hogy hol
2021. júl. 14. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Pesten csak a discók vannak. Kicsit nézzetek Pest megyében vidékre el, utcabálok szoktak lenni.
2021. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi, Dunakeszin lakunk esetleg valami ajánlat?
2021. júl. 14. 20:51
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Érettségire kellene készülni, nehogy a "rossz körülmények, kevés időre" kelljen fogni, meg kifogásokat keresni, hogy miért nem sikerült rendesen, mint most, amikor érettségi előtt minden kölök arra gyúrt, hogy maradjon el a szóbeli....
2021. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az érettségiég még van 3 év, elsős gimisek vagyunk illetve szeptembertől másodikosak
2021. júl. 16. 19:25
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Elsős gimisként, azaz maximum 15 évesen annyira kölök vagy, hogy nemhogy bulizni, de egyedül éjszaka sem szabadna császkálnod.

Üdvözlöm a szülőket!

2021. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ilyen idősen a házibulik a legjobbak (meg persze idősebben is)
2021. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!