Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hanyadik részben esett le...

Hanyadik részben esett le neked, hogy Harry Potter baglya nő?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a Hedvig női név, nem kellett sokat gondolkodnom ezen a kérdésen...
2021. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A másodikban, mert már akkor jóval nagyobb volt, mint az elsőben.
2021. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hogy arról szól a kérdés, hogy Hedvig növekedése mikor esett le? Én meg arra gondoltam, hogy a nőstény mivoltát találja érdekesnek a kérdező. #1 voltam.
2021. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
a Hedvig az női név... persze lehet transszexuális is vagy valami modern nemű, de én konzervatív vagyok, így a neve alapján mindig nősténynek gondoltam
2021. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nem arról szól a kérdés, csak kettesnek elég érdekes elképzelése van a dolgokról.

2021. júl. 18. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ezt sikerült tisztázni. Azt azért jobb, ha tudod, kedves kérdező, hogy nem a #2-es válaszolónak van fura elképzelése, hanem te tetted fel félreérthetően a kérdést.

#3 voltam.

2021. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Nem, egész biztosan kettessel van a probléma. Szerintem még hazudik is, mert nem hinném, hogy a világon sok ember van, akinek feltűnt a második részben, hogy a bagoly nagyobb lett.

2021. júl. 18. 18:37
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Valójában csak arra akartam rávilágítani, hogy a "nő" szónak a magyarban két jelentése van, és a kérdést mindkét féleképpen lehet értelmezni:

1.) hogy nőnemű-e a bagoly,

2.) hogy növekszik-e a bagoly.

Remélem, hogy a kérdező véleményével ellentétben azért nincs velem komolyabb probléma...

:-D

2021. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg furán tetted fel a kérdést.
2021. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!