Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PTE KTK gólyatábor tapasztalatok?

PTE KTK gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 20:46
 1/9 Akitakarsz ***** válasza:
100%

Te is odamész? xdddddd

jelentkeztél már?

2021. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, oda megyek, és már jelentkeztem is
2021. aug. 4. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgom nem megy, apa szerint az egy szexparti, nem engedi. Egy partner megengedett szerinte, de gruppen nem. Én levinném, de ha apa megtudja...
2021. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igen… :D
2021. aug. 8. 08:26
 5/9 Akitakarsz ***** válasza:
100%

Szex parti?

Akkor eskü megérte az a 25ezer forint 😂😂

Amúgy én mindenkitől azt hallottam hogy fasza volt bár ez a legtöbb gólyatáborra igaz lehet szerintem.

Nyilván ha valaki nem szeret közösségben lenni annak nem feltétlenül lesz jó de hát az valószínűleg nem is jön szóval én szerintem nagyon fasza lesz

2021. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sajnos tavy lett volna, ami kimaradt, de a szexparti részét felsőbbévesek beszámolói alapján nem tudom megerősíteni 😂 Alkoholizálás viszont megy az tuti
2021. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyem ott lenne, de tavaly nekem is kimaradt. Na az az egy-két-sok sör nem fog megártani. Nem viszem a húgomat (amúgy magának való), de bulizni én fogok, az tuti.
2021. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 Én visszahúzódó vagyok, mégis megyek, egy próbát megér.

Majd a tárgyfelvételre leszek kiváncsi, pont úgy jön ki, hogy a gólyatábor utolsó napján kezdődik.

2021. aug. 9. 07:34
 9/9 Akitakarsz ***** válasza:
86%

Hát olyanra gondoltam aki nagyon nem szeret közösségben.

De mindenképpen megéri szerintem. Ott ismerünk meg mindenkit, és most képzeld el milyen az ha egyetemre bemész és az emberek nagyrészével már találkoztál esetleg párral már baráti viszonyban vagytok (ez a négy nap alatt azért könnyen lehet) illetve milyen úgy bemenni hogy senkit az ég világon nem láttál még és téged sem!!

2021. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!