Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc youtube videósotok?

Ki a kedvenc youtube videósotok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Justvidman
Pamkutya
Videómánia
Radics Peti
Szabyest
Nagy Noja Maja
Varga Irén
Bíró Mari
Bish Barbie
Egyéb,leírom
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Tanulom Magam
2021. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szegény Pamkutyáék
2021. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Farkas Lotti (amúgy mi az a #füzet a címkék között?)
2021. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
AusztralTom
2021. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Filmkiller <3
2021. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
26%
Török Ábel. 🥰🥰🥰🥰
2021. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a felsoroltak közül csak Pamkutyáékat és Justvidmant, meg Dancsót ismerem. 1-2 másiknak még hallottam a nevét, de nem sokat mondanak.


Pamkutyáékat bírom. nem is tudom, miért nem nézem őket rendszeresen, de ahány videójukat eddig láttam, azok mind tetszettek.


Justvidmant nagy ritkán láttam. kevésbé fogott meg, de végülis egészen jó videói vannak.


Dancsót régebben többet néztem, mostanában kimondottan irtózom tőle, de igazából mindig is bosszantott, hogy csak fikázni, gúnyolódni tud, amiből nélküle is van elég a világban, ő és a csatornája meg csak ráerősít, hogy így viszonyuljanak az emberek egymáshoz és csak terjeszti, erősíti egymás bántásának kultúráját. ez egyre több sértett, megbántott embert eredményez, akik egyre inkább csak bántani tudják egymást és másokat, ami egy végtelen öngerjesztő folyamat, ami semmi jóra nem vezet. emiatt egyre kártékonyabbnak érzem Dancsó tevékenységét, aki önmagától soha semmit nem alkotott, mindig másokba kapaszkodik és azokat rángatja le, hogy ezzel a saját népszerűségét építse.


akiket nagyon hiányolok a listáról:

Magyarósi Csaba - akinek sikerül a magamutogatás és reklámok mellett társadalmi problémákkal, kulturális értékekkel is foglalkoznia


Unlimited - aki sok féle érdekes embert mutat be a beszélgetéseiben

2021. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nessaj a kedvencem
2023. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!