Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rómeó és Júlia színdarab?

Rómeó és Júlia színdarab?

Figyelt kérdés

Az már előre borítékolható, hogy erre egy fia válasz sem lesz, de hát ugye, ahogy mondani szokás a halak versenyén a bohóchal érkezik elsőnek, a reményhal meg utoljára. Sz'al mindenesetre felteszem a kérdést. :D


A 2001-es Roméo et Juliette francia színházi musicalt ugye rengeteg nyelvre lefordították, köztük magyarra is, ami szerintem kifejezetten jól sikerült.

A lefordított változatok közül engem most a japán változat érdekelne. Youtube-on nagy keresgélés után megtaláltam egy ilyet: https://www.youtube.com/watch?v=TELqtNTANks&list=PLqP_0FMaRV.. https://www.youtube.com/watch?v=kolKEBgJ878&list=PLqP_0FMaRV.. ami szerintem annak ellenére, hogy nyilván furcsa a szemnek és a fülnek, hogy nők alakítanak, de szerintem ügyesen megcsinálták.

Szóval, az lenne a dolog, hogy jó lenne ehhez találni egy playlistet, vagy az újabb verzióhoz, ahol már férfi színészek vannak, egy full változatot neten, ha fellelhető.

A japán nyelvet nagyjából fél éve tanulom, úgyhogy a szövegeket valamennyire megértem, a kanákkal is boldogulok, de a kandzsikkal nagyon korlátolt a tudásom. Ja, google fordító, meg minden, de azoknál a nyelveknél, ahol nem betűírás van, hanem szótag- vagy képírás (mint a japánnál) nem sokat ér. Szóval az lenne a kérdésem, hogy aki régebb óta tanulja a nyelvet, meg tudna próbálni találni egy normális playlistet hozzá? Tudom, ez a kérdés egy tipic letmegooglethatyou kérdés, de legalább van alibim, hogy miért veletek kerestetek. :D Hála köszönet annak, aki veszi a fáradságot!



2021. aug. 23. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Takarazuka? Bocs hogy a kérdésedre nem tudok érdemben felelni. De szeretem őket, és szeretnék visszatalálni ide, mert érdekelnek a válaszok.
2021. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, mégis találtam valamit. Ez érdekelt? https://www.youtube.com/watch?v=E0yzC4HDvRg&list=PLTtk4jE0w6..
2021. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most esett le hogy férfi színészekkel keresed...
2021. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gáz, így is köszönöm a választ. :D A Takarazukás változatot megtaláltam teljesen, be is linkeltem a kérdésbe. Engem a Hakatazás vagy a tohoi változat érdekelne, ezt felejtettem ki a leírásból. :)
2021. aug. 23. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer bocs, már késő van és rég volt hajnal fél öt... 😅
2021. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy semmi baj. :D
2021. aug. 23. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!