Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A The Cat Budapest nevű...

A The Cat Budapest nevű szórakozóhely milyen korhatáros? L

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 17 évesek vagyunk, és nagyon szeretnénk egy rendes clubban bulizni. Az Instant, Morrison's, stb. mind 18-as de úgy hallottam, hogy a Cat nem az. Esetleg volt ott valaki 18 alatt vagy tudtok olyan clubbot ahova beengednek?

Válaszokat előre is köszönöm. :)



2021. aug. 26. 17:37
 1/5 anonim válasza:
16+-os a hely!!!
2021. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Soha ne menj abba a proli helybe. Könyörgöm neked bárhova máshova csak ne ide, el fogják baszni az estéd és az egész heted is. Biztonságiak pikkelnek egy egy emberre ezzel kompenzálva a kicsi cigány pöcsüket. Úgy megvernek embereket hogy kórházba kerülnek. Eddig a madamról meg az ötkerről hittem azt hogy egy proli hely, de az a kettő cathez képest dubai szinten. Csak akkor ajánlom a helyet hogyha direkt fel akarod baszni magadat a cigány securitisek miatt és verekedéssel akarod kiadni a dühöd. Legközelebb ha arra járok oda köpök egyet a securitisek cipőjére és tojást dobálok a kib@szott kopasz cigány fejükre
2022. jún. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2#hat nem tudom te mit csinaltal,de ha nem baszakodsz veluk/masokkal semmit nem csinalnak.

Kerdezo egyebkent ajanlom ezt a helyet. 80%ban 17-18 evesek vannak

2022. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#2 raadasul mar mashova is írtad ezt xd Innen latszik,hogy nem ok nelkul basztak ki teged.
2022. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Sehol máshol nem volt ilyen tapasztalatom, ergó nem írtam ilyen más helyre
2022. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!