Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó BTS Wattpadstoryk, magyarul?

Jó BTS Wattpadstoryk, magyarul?

Figyelt kérdés

Köszönöm hogy ha esetleg le tudnátok írni mit ajánlotok!

+Azt elfelejtettem hogy ne Jikook-os vagy ilyesmi legyen hanem olyan amibe a xy lány főszereplő össze jön az egyik fiúval



2021. szept. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
CEO, Jungkook ff
2021. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

wattpadon nagyon nagyon sok jó story van,csak keresned kell!

én többnyire inkább Jks ficiket olvasok (ubm a nyuszi fiú!!)de azokat is leginkább angolul mert mostanság már értelmes ficiket nem talál az ember,a régieket pedig már vagy ötször újra olvastam legalább.

jelenleg viszont van egy magyar Jungkookos könyvecske amibe totál beleragadtam és az nem más mint a "Vágtázz velem", ajánlom!

2021. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ez mennyire számít BTS ff-nek, de a "My Demon" az nagyon-nagyon jó! Nekem nagyon tetszett! :D

Link:


[link]

2021. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 26. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire szereted a 18+-os könyveket, de nekem az 'Apuci kizárva! Jimin ff.' nagyon bejött, mondjuk én alapból javarészt +18-as könyveket olvasok.
2021. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!