Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltál-e a vadászati kiállításon?

Voltál-e a vadászati kiállításon?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pedig már Budapest lakosságának több mint fele látta 🤣.
2021. okt. 5. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

A válaszadók hány százaléka Budapesti? Mert én is lenyomtam a nemre de még csak nem is lakok a közelben.


A hírekben 780 ezer szerepel ami nem a fele, de ha mondjuk megnézed a tudósításokat róla és nem csak a független objektív médiáét ahol vért izzadnak, hogy olyan képeket lőjenek ahol épp nincs senki vagy alig vannak akkor azért szerintem nem olyan hihetetlen ez a szám, főleg hogy a vidéki rendezvényeket is beleszámolják.


[link]


ezek olyan képek amiket a látogatók lőttek és azért a háttérben mindenhol látszanak emberek.

2021. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Hallottam... Csak annyit fűznék hozzá, hogy töredékéből, söt ehhez képest fillérekből csinálnak mezőgazdasági kiállítás, ugyan így a hungexpon és a 4 nap alatt kb. 400 ezer szoktak elmenni, és számtalan külfödi látogat el ezért... Na ez a teljesítmény, nem az hogy tudtak 17 milliárdot ellopni, meg kamu látogattottságot csinálni

...

2021. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

hihetetlenul nagy az érdeklődés a kormány média szerint:)


De szerintem a kutyát se érdekli


Tömjén Zsóóti jár ki néha oda a kopasz Kovács haverjával recskázni


De gondolom ők nem vezsnek jegyet

2021. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Tudom hogy 780ezer nem a fele, de az több napos adat már, azóta simán meg kell lennie kb a felének is.
2021. okt. 5. 20:01
 6/12 anonim válasza:
100%

2# Én vagyok a kettes, és pont a hungexpon megrendezett mezőgazdasági kiállitásról írtam. Mi minden évben elmegyünk és szó szerint kerülgetni kell egymást a pavilonokban. Itt van, hogy is néz ki. Ja és ott kb nem tudsz olyan képet készíteni, hogy valaki ne sétáljon bele. Az meg, hogy valaki ne legyen a háttérben az lehetetlen. Ehhez képest itt üresség van.

[link]

2021. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Már, mint hármas.
2021. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A 780 a propagandisták szerint annyi. A valóság 180ezer. Nagy része annak is szegény diákok akiknek kötelező volt xDd
2021. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
#2 Ezekre a belinkelt képekre ne nagyon legyél büszke. Üresen kong az egész.
2021. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki iskolából most fognak a tanulóknak látogatást szervezni ingyen. Bizonyára jó lesz a statisztikához.
2021. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!