Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyikkel érdemes kezdeni...

Melyikkel érdemes kezdeni amire figyelnének az emberek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az első streamet érdemes Just Chatting-el kezdeni vagy inkább játékkal?

Amint megveszem a pc-m szeretnék elkezdeni streamelni (Twitch) munka mellett, de nem tudom mivel kezdjem az első adásom ? Játék, just chatting vagy esteleg más (legó)? Moderátorok sajnos nem lesznek csak én(meg talán moderátor botok), ameddig nem találok rá megfelelő embert!


(A hot tubos és egyéb beszólást hanyagoljuk)


L/24


2021. okt. 6. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
*esetleg
2021. okt. 6. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nincs egy kisebb aktív közönséged, addig felesleges a Just Chatting, mert csak magaddal beszélgetnél. Annak meg sok értelme nincs, hogy 2 órán keresztül "tényeket" sorolsz magadról, meg híreket olvasol, hátha valaki becsatlakozik. Nézd meg milyen játékok a felkapottak Twitchen és azok közül válaszd ki azt, amelyikkel szívesen játszanál. Nem muszáj a legfelkapottabb, mert azt sem jó nézni, ha a streamer magára erőltet játékokat a nézettség miatt. Esetleg ha van valami hobbid ami streamképes (rajz/festés, kirakó, lego, horgolás/kötés, stb), azzal is megpróbálkozhatsz. De mivel a rajzoláson kívül nem nagyon van ezeknek külön kategóriájuk, így ezek is a Just Chatting kategóriában lesznek.


Szerintem úgy kár nekikezdeni streamelni, hogy már azelőtt a figyelemfelkeltésen és a nézettségen gondolkozol, mielőtt még belekezdtél volna. Streameld azt amit élvezel, idővel úgyis becsatlakoznak emberek, ha szerethető a személyiséged.

2021. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy le írtad , én is úgy gondolom hogy olyannal kezdem amit szeretek ez pedig a játék! :)
2021. okt. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!