Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet színházbérletet...

Hogy lehet színházbérletet venni? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Én még iskolában tudtam (vagy volt hogy kellett) színházbérletet váltani, ott én úgy emlékszem hogy kaptam egy füzetet, vagy valami lapot, amin rajta voltak az előadások, valami kis promóciós szöveg mindenhez, meg valahogy meg lettek jelölve azok amikre éppen mi mentünk.


De én most ilyen fajta információt nem találok. Egy hónapra meg van mondva, hogy milyen előadások lesznek és ennyi. Most a színház felújítása miatt van ez, vagy én vagyok olyan szerencsétlen hogy elnézek valamit?


Én azt tudtam leszűrni, hogy majd figyelni kell az előadásokat, és akkor majd a bérlettel "ingyen" be tudok menni bármelyikre ha foglalok helyet. Csak én ahhoz vagyok szokva, hogy kb. egy évre előre meg vannak adva az előadások.



2021. okt. 11. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!