Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen eszközről neteztek a...

Milyen eszközről neteztek a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Gondolom mostanság már a mobiltelefon lett az elsődleges, hiszen mindenkinél azonnal kéznél van. De ha több időd van, netezéssel töltenéd, akkor is az az elsődleges? Esetleg akkor már táblagép, vagy laptop? Pc?

2021. okt. 15. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
99.5% Pc, 0.45% Laptop, 0.05% telefon
2021. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PC 80%-ban, maradék 20 telo.
2021. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Asztali géppel vagy laptoppal, még mindig ezerszer hatékonyabb és gyorsabb netezni. Ha csak tehetem ezekkel oldom meg. Ha nincsnek kéznél, akkor ott a teló.
2021. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárólag PC-n. Telefonon csak akkor ha mondjuk orvosi váróban vagyok és nem tudok mást csinálni, ÉS van ingyen wifi ami működik is. De az kb. a 0,01%-át teszi ki a netezésemnek.
2021. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiktokot, néha youtubeot telefonról


Netflixet ipadról, néha filmeket is ha csak én nézem


Ha az egész háztartás nézi, akkor a tévén, de többnyire csak filmet, youtube videót és sorozatokat, meg psen játszani szoktunk

2021. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!