Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi kell nekem ahhoz, hogy HBO...

P. Tibor kérdése:

Mi kell nekem ahhoz, hogy HBO Go filmeket nézhessek?

Figyelt kérdés

Tehát pl. szolgáltató, eszközök, csomagok, díjak,..

És ha a barátnőmnek már van HBO GO elérhetősége, akkor én azt nálam fel tudom használni??



2021. okt. 18. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak elő kell rá fizetni és már nézheted is. 2000 Ft körül van havonta. Bármilyen okos eszközről lehet nézni, nem csak tv-ről.

Ha a barátnőd már előfizetett és megadja neked a jelszavát, akkor azzal te is be tudsz jelentkezni és használni.

2021. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta én is olvasgattam a témáról. Úgy látom, hogy internet hozzáférés feltétlenül kell hozzá. És talán az se mindegy, hogy milyen OS van az eszközön (pl. Samsungnál javasolják a Tizen operációs rendszert). Ami pedig az előfizetést illeti, talán nem csak önálló HBOGo előfizetéssel működik, hanem egy internetes szolgáltató megfelelő "Premium" csomagjával is, külön előfizetés nélkül (pl. Digi TV HBO Max Pack). Biztos van még néhány dolog, amiről most még nem tudok, ezért szívesen veszem a további kiegészítéseket:-)). Pl. ha jól látom, csak okos TV-n működik, "sima" TV-n nem...
2021. okt. 19. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ehhez mindenképp kell internet, a HBO Go nem egy tv csatorna. Mint írtam is, bármilyen okos eszközön lehet nézni. Ez a TV-re is vonatkozott, de lehet picit félreérthetően fogalmaztam.
2021. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!