Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csehországban illetve Lengyelo...

Csehországban illetve Lengyelországban vannak olyan tűzijáték websdhopok amik szállítanak Magyarországra?

Figyelt kérdés
Az ekopyrot, pyroboxot ismerem.

2021. okt. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

pyrofire.eu ezeknél tutibb.


Itt vannak linkek: [link]


Vagy:


[link]


Lengyeleknél van a pyrogarage.pl ahol ha készíteni akarod kapsz hozzá legális vegyszereket. Tavaly vettem 80m 2 milis gyújtózsínórt, 1Kg nátrium-nitrátot, 1Kg 400 mesh finom magnéziumot, kénport és olyan szilveszterem volt mint soha!😆

2021. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ekopiro.hu nagyon jó tőlük veszek minden évben. A pyrofire.eu az mégjobb profi kategória. 100 milis vetősöket és óriási rakátákat vettem tőlük, van 50 és 100 grammos petárdályuk (DumBum 50) ami leírhatatlan.
2021. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csehektől és lengyelektől, szlovákoktól magyarországra amelyik szállít EU-n belül bárhova bátran lehet bármit rendelni. A schengeni övezeten belül nincsenek határok és vámellenőrzés sem. A csomagok szabadon mozognak. Rendelhetsz amit csak szeretnél garantáltan megérkezik. Vásárlásnál is a hivatkozásban csak egy rendelési szám van mindenütt megadva. Ugyan így megy az összes országon belül ami a schengeni övezet tagja. Sem a postai küldeményeknél, sem a futárnál nem nézi senki sem a csomagokat. Személyesen rengeteg alkalommal vettem ilyesmit, és akiket csak ismerek rendszeresen rendelnek pl petárdákat vagy F4 kategóriát mindig rendben megjön minden. A csomagokon sincs részletezve hogy mi van benne, a feladó is diszkréten adta mindig fel. Semmi pirora utaló jel nincs a csomagokon és diszkréten mindig minden, mindenütt eddig be volt csomagolva.
2021. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!