Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy mennek a dolgok a moziban?

Hogy mennek a dolgok a moziban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig mèg soha nem voltam moziban ,ès nem nagyon tudom hogyan működik az egèsz most viszont valószínű hogy fogok menni,ès olyasfajta ember vagyok aki szereti elöre tudni a dolgokat amennyire lehet.Több kèrdèsem is lenne.Győrben elvileg 8 ig van nyitva a pláza viszont a mozi utolsó filmje 20:30 kor kezdődik,van külön kijárata a mozinak?A parkolás autóval illetve a jegy fizetèse hogy müködik pontosan?

2021. okt. 26. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A plázában lévő üzletek zárnak csak akkor, az épületbe be lehet menni és el tudsz menni az utolsó vetítésre is. Jegyet online is le tudod előre foglalni, de ezt nem muszáj. Amúgy semmi extra a jegy megvétele, odamész a pénztárhoz, megmondod mire kérsz jegyet, kiválasztod a maradékból, hogy hova szeretnél ülni (ha nem foglaltál előre), fizetsz és ennyi.
2021. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha elöre lefoglaltam 2 helyet akkor is gondolom oda kell menni pènztárhoz azokat kifizetni ugye?,csak abban az esetben nem ha megis vettem online?illetve enni, innivalót gondolom beljebb lehet külön venni a pènztártol?
2021. okt. 26. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak lefoglalni tudod, előre kifeizetni nem. Ilyen esetben legalább 15 perccel előbb oda kell menni, különben eladhatják másnak azokat a jegyeket (de ezt fogja is írni neked). Igen, kaját és innivalót utána fogsz tudni venni.
2021. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ès a parkolás az hogy müködik pontosan?bejáratnál sorompó ad papírt,majd kifele hogy fizeted ki?
2021. okt. 26. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, már rég voltam arra és busszal, de úgyis minden ilyesmit ki szoktam írni egyértelműen, szóval nem kell aggódni, menni fog.
2021. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ès ha mondjuk megvettem online a jegyet vagy a pènztár után akkor beljebb a szobáknál van valaki akinek oda kell adni ès oda enged ahol lesz a film?
2021. okt. 26. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ne izguld ennyire túl, nagyon egyszerű az egész és menni fog akkor is, ha most mész először. Egyértelmű a legtöbb dolog, ha valamit pedig mégse tudnál, akkor meg tudod kérdezni az ott dolgozókat és ők segítenek. Az alap dolgokat maguktól is mondják mindenkinek (pl. merre kell menni)
2021. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okè, nagyon köszönöm a segítséget 🙂
2021. okt. 26. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2021. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az nem szoba, hanem terem.
2021. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!