Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Facebook Metája végül...

A Facebook Metája végül elhozhatja néhány éven belül a Ready Player One VR-világát?

Figyelt kérdés

Néhány napja jött a hír, hogy a Facebook átnevezte magát Meta-ra és egy teljesen új szórakoztatóipart hoz létre, amely a virtuális valóságon alapul.

Nekem rögtön a Ready Player One című film ugrott be, ahol az emberek nagy része VR headseten keresztül barangolta be a virtuális valóság világát és ott élte le az életét.

Mark Zuckerberg is létrehozná az ehhez hasonló metaverzumot.

Mit gondoltok, sikerülni fog neki? Örültök neki?

Illetve várható, hogy néhány év múlva már fel lesz építve a virtuális metaverzum?



2021. nov. 1. 17:22
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
68%

Én tutira nem tőlük várnám.


A FB azért változtat és nyom új reklámirányt, mert iszonyatosan esett a használata.

Ez nem garancia a megvalósulásra.

2021. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Remélhetőleg nem.
2021. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Zuckerberg valóban ezt tervezi, véleményem szerint elment az esze a csávónak. Nem vagyok maradi, Z generációs vagyok, de azért van egy k*rva határ :) Zuckerberg azt hangoztatja, hogy a metaverzumában lehetőség lesz élni az életünket. Hát sok időt töltök a gép előtt mostanában és a film is amúgy az egyik kedvencem, de én ebből kösz kimaradok....
2022. jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen elköltheted a felesleges pénzed nem létező dolgokra egy drága játékban, de ezzel legalább az alapító kurvázását sikeresen támogatod.
2022. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem van rá esély, hogy lesz nekünk is egy Oasysünk, bár nem igazán örülök neki

Így is mindenki semmibe veszi a másikat meg egyre kevesebb dologért vállalnak felelősséget az emberek, a virtuális világ legfeljebb arra lesz jó, hogy ez még gyorsabban, még jobban súlyosbodjon

Filmen jó volt, a könyvet is imádtam, de a valóságban köszi, én nem kérek belőle

2022. jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!