Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pécsen és környékén kulcsos...

Pécsen és környékén kulcsos ház/ vendégház/ erdei ház?

Figyelt kérdés

Egy szülinaphoz kéne 20-25 főre. Ha konkrét házat ajánlotok, vagy hallottátok róla, hogy jó hely, légyszi mindenképp írjátok le. Nagyon fontos esemény lenne.

(Ha nem most olvasod a kérdést, hanem pl fél év múlva, akkor is válaszolj mert lehet másnak hasznos lehet vagy nekem is.❤️❤️)



2021. nov. 10. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy még van e, de Óbánya vagy Ófalu között vmelyikben volt ilyen (ott voltunk oszt. kiránduláson). Pécsváradon is elvileg van (egy ismerősöm ott szervez decemberben bulit). Váralján is sokan szoktak bulizni a táborban, az sincs messze Pécstől (legalábbis nekem nem táv). Orfűn is vannak ilyen házacskák. Gunarasban pl. most nem drágák az apartmanok, és egy nagyobbal kivitelezhető egy buli. De Pécs elég nagy, biztos van vmi rendezvényterem vagy fent Tettyén is van egy bérelhető ház, ahol sok eseményt szoktak tartani (annyira emlékszem belőle, hogy zöld ház, kicsit ilyen kastély beütéssel és nem messze van egy arborétum szerűség)


Váraljára visszatérve: több kis ház van, parkos terület, mellette nem sokkal kis tavakkal és egy hatalmas területtel jó túraútvonalakkal. Van bográcsozó hely is. Gondolom megegyezés kérdése, de az egyik házban van viszonylag nagy étkező, emlékeim szerint 25 ember simán befér. Elvileg nem drága.



Ami még eszembe jutott, az Sötétvölgy, ott is van kulcsos ház/gyermektábor szerűség, és ez is szép helyen van, jó bulizós helynek is.


De igazából a térség (Tolna/Baranya) tele van ilyenekkel, csak utána kéne mélyebben keresni a Google-n.

2021. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kardos úti kulcsosházat tudom ajánlani, többször is voltam.
2021. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!