Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történne, ha visszutaznák...

Mi történne, ha visszutaznák úgy 10 évvel ezelőttre, és a múltban megpróbálnák "jövőbeli címletű" bankjeggyel fizetni?

Figyelt kérdés
Régebben, főleg a "Vissza a Jövőbe" film hatására pár dolgon elábrándoztam, hogy mondjuk ha visszautaznák, hogy megnézzem a város akkori arculatát, stb. Viszont belegondolva, ha valamit akarnák venni, odakellene figyelnem a bankjegy dátumára. Viszont ha véletlenül jövőbeli címletű pénzzel próbálnák fizetni, mondjuk egy olyan fajtájúval, amit akkor még nem adtak ki, mi történne?. Szimplán megvádolnának bankjegyhamisítással, vagy talán el is kezdenének valamire gyanakodni? Esetleg, ha meggyanusítanának, személyazonosság alapján elővennének az akkori énemet, mondjuk ha akkor még csak 10-12 éves voltam, viszont mondjuk 20 évese utaznák vissza?
2021. nov. 23. 14:19
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem csak megvádolnának pénz hamisítással de akkor azért már fejlett volt a technika szóval lehet hogy ha megvizsgálják akkor gyanakodnának is arra hogy miért van nálad egy 2021-es bankjegy :)
2021. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, pont itt kezdődne az érdekes rész. Valószínűleg jönnének az összeesküvés-elméletek, elkezdenének nyomozni, melyik bűnszerevezet gyárthat ilyen típusú pénzt, modjuk 2010-ben megpróbálnák fizetne, egy már új típusú 10ezressel, viszont nem bukkannának nyomra. Ezt az ügyet a pánik elkerülése érdekében megpróbálnának titokban tartani. Az ügyet talán még át is átadnának a NASA tudósainak, hogy megviszgállják az időutazás lehetőségét. Az is érdekes lenne, hogy ha elkapnának, vagy visszaszöknék 2021-be, akkor ott van egy gyerek is (a múltbeli énem), akinek ugyanolyan a DNS-e, mint az enyém. Szerintetek mi alakulna ki ebből az esetből?
2021. nov. 23. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

bankban dolgozom:


rohadtul nem nézzük a papírpénzek évjáratát, csak a valódiságát ellőnőrizzük mi is és a gépek is (vízjel, fémszál stb) :D úgyhogy nálunk simán fizettél volna 10 évvel ezelőtt is a ma nyomtatott bankjegyeddel :D

2021. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Biztos, hogy nem. Az utóbbi 10 évben voltak változtatások a bankjegyek terén.

[link]

[link]

Ha te nem is nézed, a gép vissza fogja dobni.

2021. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1-es vagyok igen de ha meg az előtt h vissza mentél volna 2021-be el kapnának, megfigyelnenek (titokban) akkor mivan, de ott a gyerek éves is és azért az ilyen dolgokra a média is felfigyelne, és szntem nem csak a NASA-nak jelentenek az esetet hanem talán az FBI-nak is mert lehet h ezt illegalisnak neveznek
2021. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!