Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MrBeast féle Squid Game-ben...

MrBeast féle Squid Game-ben tényleg megkapta a nyertes a #456,000-t?

Figyelt kérdés

Egyik volt osztálytársam fia szerepelt benne. Mondta, hogy már az első válogatáson is sokakat elküldtek, mert meg volt a "fehér kvóta". Neki még szerencsére sikerült bejutnia. Utána már csak színesbőrűeket vettek fel. Várni kellett rájuk, mert sok meghívott nem jött el. Volt úgy 10 srác, akikkel sokat konzultáltak a készítők, nem is vettek részt semmilyen próbán. Így azt gondolták, hogy ők is stábtagok. A második körben tűnt fel neki, hogy ezek a srácok is ott vannak köztük. Az utolsó játéknál a 6 játékosból 5 közülük való volt. Az 1 nem beavatott végül kiesett, így a Top3-ba már csak közülük kerültek be. Tehát ez a része az megrendezett.

Szerintetek ettől még megkapta a pénzt a nyertes? Vagy előtte leszerződtek velük mondjuk $10k-al, azán csak annyit kaptak mindhárman? Vagy mind a tízen?



2021. nov. 27. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A címbe $456,000-t írtam, csak valamiért átírta az oldal #-re.
2021. nov. 27. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre en is kivancsi lennek. A lanyom nagy rajongo. Szerinte mindenki megkapja a nyeremenyt, nem bunda. En eleg szkeptikus vagyok. Nem konkretan ezzel a jatekkal kapcsolatban, hanem barmelyik reszt megnezve.
2021. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik játékos volt? (Számokban)
2021. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem megkapta, egy ekkor projektnél értelmetlen lenne sumákolni, hisz sok ember be van avatva, ha pedig egyik beszélne(márpedig biztos, hogy előbb-utóbb valamelyik kitálana) akkor menne az egész a lefolyóba.

Egy ilyen kaliberű projectben meg eleve nem nagy pénz 456k dollár.

2021. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy megkapta. Mr beastnek egy rakás pénze van.Nem ez lenne az első hogy unalmában két kézzel szórja. :D
2021. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a bajom miszter vadállattal hogy nem olyannak adja azt a pénzt aki szegény és rászorulna. Például ide jöhetne Magyarországra mert itt sokan vagyunk akinek jó lenne.
2022. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!