Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aradon lehet valahol tűzijáték...

Aradon lehet valahol tűzijátékot vásárolni az ünnepi időszakban, és behozni legálisan Magyarországra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Tüzijátékot lehet határon belül is vásárolni majd, nem kell határon átcipelni.
2021. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet határon belül is csak arra gondoltam hátha vannak jobban megérős helyek ott mint pl Szlovákiába.. Csak mivel itt lakok Békés megyében gondoltam felteszem a kérdést hogy hátha van valami hely ahol olcsóbban be lehet szerezni mint magyarországon.
2021. nov. 27. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Romániából tűzijátékot? Még nálunk is rosszabb ország! Ami nálunk legális meg ott is azt mindent áthozhatsz személyesen bármelyik szomszédos országból. Miért nem mész le Szerbiába ahol minőségi termékek vannak? Sokan mennek le oda tűzijátékért akik a határnál laknak. F1-F2 kategóiát egész évben F3 kategóriát December 28-31 között átengedik 3 kg nettó össz hatóanyag mennyiségben a nem Uniós országokból is ha személyesen hozod át.
2021. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekopirotól rendelsz utánvételel petárdáktól kezdve mindenféle tűzijátékot vámellenőrzés nélkül lehoznak neked házhoz egész évben diszkrét csomagolásban. Átvételkor fizetsz kényelmesen a legjobb cég. Egyik hazai cégnél sincs meg az a minőség és választék amit kínálnak.
2021. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, Szerbiában közel a határhoz hol szoktak átulni? Pl Szabadkai piacon lehet venni?
2021. dec. 1. 14:09
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, igen tudom onnan rendeltem is már nem kevés tüzijátékot csak most ha felmész az oldalukra a legtöbb kivan fogyva.
2021. dec. 1. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Inkább szerbia!

Ahogy román piacot ismerem,szerintem jobban jársz ha szerbiában vásárolsz,nem rosszból!

Azért is,mert ugyebár szerbia az a tipik balkáni ország,ahogy nem csúzi helyett gumilövedékes pisztolyal lövöldözik az gyereket egymást!

Szerbián belül újvidék,és : [link]

2021. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es:Köszönöm.Beszélnek magyarul ott?
2021. dec. 22. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8

Hát,nem igen tudom,de ahogy el látva,több az szerb mint az magyar (kb 100 ezer szerb,10 ezer magyar van ott).

De mondjuk ha tudsz angolul..

Vagy Párkány,vagy ha biztosra akarsz menni,akkor Pozsony.

2021. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!