Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék eljárni...

Nagyon szeretnék eljárni valahova bulizni, de sajnos még kiskorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskola 3 havonta szokott rendezni bulit, de én azt nagyon kevésnek találom, és ráadásul 8-kor vége van.

Tudom, hogy még kicsi vagyok a discohoz meg a nagy bulikhoz, de nem birom ki.

A barátnőimmel szoktunk néha olyat szervezni h átmegyünk egymáshoz és ott alszunk, de az nagyon uncsi, meg nem jóó h csak páran vagyunk, semmi tömeg, semmi ismeretlen ember...

Ti mit tanácsoltok, mit csinjak??

Jah és lécci ne mondjátok ezt az alvós ötletet mert nem szeretem!!

12/lány


2008. dec. 13. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ülj a fenekeden, kedvesem! Mi is ezt csináltuk ennyi idősen. Sőt, 19 évesen is kábé ha háromhavonta elmegyek valahova. Örülj neki, hogy a barátnőidhez elengednek aludni.
2008. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az élet nem egy amerikai tinifilm. készülj fel arra, hogy amit ott látsz, olyan itthon nem nagyon létezik (sok 100 emberes bulik ismeretlenekkel, nagy szerelmek találkozása stb) ismeretlen emberekkel ennyi idősen még ne bulizz, lehet rossz társaságba keverednél, vagy olyat csinálnál, amire még ráérsz. az ilyen sulis bulik tényleg elég szarok, de más neked még nem nagyon való. a másik, hogy a nagyon fiatalokat az ilyen helyeken sem nézik jó szemmel, ha egyáltalán beengedik őket 10 után valahova. neked is és a szüleidnek is baja lehet abból ha valami olyan történik. legalább 1-2-3 évet várj még ezzel. ha tömeget akarsz, menj el egy bevásárlóközpontba vagy tescoba.
2008. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való még az ilyesmi,ez az igazság. Amiket te ott látnál,arra te még ilyen idősen nem vagy felkészülve. Nézz meg mondjuk más filmeket,ha már a filmeknél tartunk,mondjuk kezdetnek ajánlom a Requiem egy álomért-et vagy a 13-at. Ha meg tudod védeni magad olyan dolgoktól,amik azokban a filmekben vannak,akkor kezdj el bulizni.
2008. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

még ne menj el, a discok nagyon durvák, tele van cigánnyal, a fiúk rendesen nyomulnak és van olyan akit nehéz lekoptatni, én láttam olyat h egy lány körül legalább 5 fiú volt akik izombol nyomultak a csajra

a másik az h ott igazából 14 évesnél fiatalabbat nem lehet látni na meg vannnak helyek ahol 18 év alatt be se engednek

2008. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szép regényeket írtatok a bulikról...de egy sem a kérdésemre a válasz!! szal ne azt írjátok le h TI hogy ültetek otthon, hanem h sztetek mit lehet csinálni ennyi idősen, milyen bulikba lehet menni.
2008. dec. 13. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
tollasbálba:)
2008. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyenbe. Nem hiszem el, hogy 5 válaszból nem fogtad fel. Be se engednek sehova! Nem tudom hol vannak a szüleid, de én a helyükben biztosan nem engednélek semmi ilyen helyre. Nálunk az iskolai buliban volt olyan, hogy a kislány addig húzta a fiúk fejét, amíg azok ki nem akarták vinni, megdugni. Úgy kellett kimenekíteni, nehogy elkapják. Inkább olvass otthon, én is azt szoktam ennyi idősen.


Első voltam.

2008. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ajj léccííííí ne kezdjétek megint!!!

1. az picit más világ volt

2. én életemben 1-szer voltam a szüleimmel buliba, ahova vihettem magammal az 1-ik bnőmet és kettesbe a buliba "leléptünk" szal tudom h milyen egy buli

de azóta a szüleim sem járnak már sehova és csak 7 éves voltam akkor!!

szal kérlek NE azt mondjátok hogy mit csináljak otthon, hogy unatkozzak, hanem azt, hogy hova menjek??

2008. dec. 14. 13:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen értetlen vagy!

1:valóban más világ volt,viszont sem akkor,sem most nem normális az,ha egy 12 éves gyerek azon görcsöl,hogy ő bulizni akar.

2:olvass el pár rendőrségi hírt!

3:érdekes szüleid lehetnek...

4:milyen felnőtt lesz belőled??!!jobb nem is bele gondolni!

2008. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
most nem azt mondtam, hogy elmegyek oszt jól bebaszok, hanem egy kicsi tánc, zenehallgatás, meg ilyesmi...
2008. dec. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!