Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon megéri-e énekelnem?...

Vajon megéri-e énekelnem? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Szóval! Nem vagyok magamban biztos, de kellene nekem egy ember, aki az eddigi hangom alapján felmérné, mennyire szükséges vele foglalkozni, vagy inkább hagyjam és otthon hobbiból énekeljek nulla tudással, mint eddig. Csak a jelentkezés után fogok osztani, de addig szívesen várok hozzá értő jó hallású zene és énekesembereket, akik "látnak" jót/rosszat/lehetőséget/lehetőség hiányát.


Magát a tartományát sem ismerem.

Nő vagyok, 20 éves.


ui: esélyem sincs még egy évig énektanárhoz járni.


köszönöm szépen, ha valaki mégis vállalkozik!



2021. dec. 10. 00:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Soha senkinek nem mutattam még meg a hangom, szóval bátortalanságból feltörve most "mindenkinek".
2021. dec. 10. 00:22
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább olyanokat várok, akik szívesen tanítanak, vagy tanácsolnak amúgy is! köszönöm.
2021. dec. 10. 00:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen meghallgatlak. Előljáróban annyit mondok, hogy bárki meg tud tanulni énekelni, csak meg kell tanulni a megfelelő technikát és képezni kell a hangot. Ebben tudok valamennyire segíteni, de azért csodát ne várj, nem vagyok énektanár. Azt is jó lenne tudni, hogy mi a célod vele, tehát befutott, híres énekes szeretnél-e lenni (erre akkor is kicsi az esély, ha amúgy a hangod rendben van, mert sajnos ma már nem ezt eszi a "piac"), vagy hobbiból szeretnél énekelni, de komolyabban, tehát fellépni ingyen, vagy minimális pénzért rendezvényeken (ebben tudok segíteni), vagy csak magadnak, ismerősöknek (és nekem) szeretnél énekelni és ezt szeretnéd jól csinálni.
2021. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!