Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted A Gyűrűk Urában...

Szerinted A Gyűrűk Urában kihez kellett volna feleségül mennie Éowynnak?

Figyelt kérdés
Én csak azokat soroltam fel, akiknek már "volt közük" Éowynhoz. Ha szerinted bárki máshoz kellett volna feleségül mennie Éowynnak, akkor azt írd le kommentbe. Ugyanakkor ha szerinted közülük kellett volna valakihez, akkor pedig kommentbe megindokolhatod miért.

2021. dec. 12. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó így, hogy Faramir felesége lett
Aragorn
Gríma
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki így jó, hogy Faramirhoz ment, de Aragorn jobban járt volna vele, mint Arwennel. Tulajdonképpen eleinte idegesített is, hogy a régi regényekben mindig az elérhetetlen hercegnőkbe szeretnek bele a pasik, nem abba a nőbe, aki ott áll mellettük (pl. a Nyomorultakban is), de aztán olvastam, hogy Tolkien eredetileg Éowynnak szánta Aragornt, és Arwent jóformán utólag írta bele, azért, mert Aragorn akkor már nyolcvanvalahány éves, csak ez nem látszik rajta, és ezért creepynek tartotta, hogy Éowynt vegye el.
2021. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen megfelel, hogy Faramir felesége lett, nem véletlenül így írta meg Tolkien.

Aragorn-nak eleve ott volt már Arwen, teljesen nevetséges lett volna, ha beletett volna Tolkien egy szerelmi háromszöget. Az érdeklődés nem mindig viszonzott és ez így van jól.

2021. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Faramir a legjobb férfi, míg Éowyn a legjobb nő. Tökéletes.
2021. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!