Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A YouTube (szerintem) félreért...

A YouTube (szerintem) félreértésből letiltotta a fiókomat. Ebben lenne valaki, aki segítene?

Figyelt kérdés

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy letiltotta a fiókomat a YouTube csalásra, spam-re, illetve megtévesztő kereskedelmi jellegű tartalmakra hivatkozva.

Szerintem jogtalanul.

Ha valaki ezügyben segédkezet nyújtana, nagyon megköszönném.


A válaszokat előre is köszönöm.



#spam #YouTube #Youtube fiók törlés #Youtube fiók letiltás
2021. dec. 17. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted jogtalanul, ennyi infoból meg nem sok minden derül ki, hogy mi volt az a dolog ami esetleg kiválthatta a tiltást. Szóval kezdésnek azt kéne leírni.
2021. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez igen kevés infó de ha tényleg fogalmad sincs akkor írj a supportnak
2021. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan a semmiből ennyit kaptam, úgy, hogy se fel nem töltöttem semmit, nem hogy sértőt, se nem kommenteltem soha semmi személyt vagy irányelvet sértő kommentet:



Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy a közösségi irányelveink ( https://www.youtube.com/t/community_guidelines) súlyos vagy ismétlődő megsértése miatt YouTube-fiókodat felfüggesztettük.


Az ellenőrzést követően megállapítottuk, hogy a fiókodban végzett tevékenység megsértette közösségi irányelveinket, amelyek tiltják a spamet, a csalást, illetve a megtévesztő kereskedelmi jellegű tartalmakat ( [link]


Kérjük, ne feledd, hogy többé nem érhetsz el, nem birtokolhatsz és nem hozhatsz létre YouTube-fiókot. A fiókok megszüntetésével, valamint a közösségi irányelveink betartatásával kapcsolatos további információkat itt találod: Súgó.


Amennyiben fellebbezni szeretnél a fiók felfüggesztése ellen, kérjük, küldd be ezt az űrlapot.

2021. dec. 18. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldd be az űrlapot!
2021. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Das ist:


Hozzáférés hiánya egy Google-termékhez

Kérjük, töltse ki ezt az űrlapot, ha úgy gondolja, hogy a hozzáférése egy Google-termékhez tévedésből lett felfüggesztve. Csak akkor lépünk újra kapcsolatba Önnel, ha további információra van szükségünk, vagy ha további információt szeretnénk Önnel megosztani.

* Kötelező kitölteni


Az Ön teljes neve *

A YouTube-csatornára történő bejelentkezéshez használt e-mail-cím *

*************@gmail.com

E-mail-cím, amelyen kapcsolatba léphetünk Önnel *

Kérjük, olyan e-mail-címet adjon meg, amelyhez jelenleg is hozzáfér, hogy megkaphassa a fiókjával kapcsolatos értesítéseinket. Ha még mindig hozzáfér ahhoz az e-mail-címhez, amellyel be szokott jelentkezni fiókjába, kérjük, adja meg itt még egyszer.

A felfüggesztett YouTube-csatorna URL-je *

A csatorna URL-je a „ https://www.youtube.com/channel” kifejezéssel kezdődik majd.

Magyarázza el röviden, miért gondolja úgy, hogy csatornája tévedésből lett felfüggesztve. A fellebbezés benyújtása előtt olvassa el a YouTube Közösségi irányelveit és szerzői jogi szabályzatát. Vegye figyelembe: Ha a fellebbezéshez egy vagy több privát videó is kapcsolódik, akkor a kérelem benyújtásával Ön engedélyezi a fellebbezést vizsgáló munkatársaink számára a privát videótartalmak megtekintését. *

2021. dec. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!