Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megéri előfizetni Radics...

Megéri előfizetni Radics Péter youtube csatornájára?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal jobb tartalmakat gyártott, a mostaniak már nem tetszenek. Ha előfizetek, akkor gyakorlatilag ugyanígy havonta 1-2 videót fogok látni, csak pár héttel hamarabb, vagy van valami normális tartalom az előfizetésben?

2021. dec. 17. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Videomania sokkal jobb
2021. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Arra nem gondoltál hogy ha ilyen sok fölös pénzed van, akkor értelmes célra fordítsd, mondjuk add hajléktalanoknak, állatmenhelynek, mentősöknek, ilyesmi, ahelyett hogy egy ingyenélő hülyének fizetsz kretén videókért? A szabadidődet meg mondjuk értelmesebben töltsd el?

Amúgy is mi ez a hülyeség hogy előfizetni youtubeon? Úgy tudtam a youtube ingyenes, a reklámokból kap bevételt aki videót tölt fel. Nem bántásból, de aki még ezen felül fizet is ilyen agyhalott videósoknak, arra inkább nem mondok semmit.

2021. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-mégis csak mondtál valamit...


Van a környéken egy menhely, szoktam vinni kutyatápot, hajléktalanoknak általában adok ha kérnek. Az adóm 1%-át a hortobágyi madárkórháznak szoktam felajánlani. Azt gondolom, hogy mindenki úgy kapcsolódik ki, ahogy akar.

A kérdésem egyébként olyanokhoz szólt, akik már előfizettek, így tudnak mondani valami konkrétumot róla...

2021. dec. 18. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha tetszenek a videói és amit csinál, akkor támogasd, hogy minél jobban megérje neki és minél tovább csinálja. Ha nem, akkor meg támogass mást!
2021. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy pontosan mit ért extra tartalmak alatt. Ha csak annyi, hogy a kollégájával hülyéskedik, akkor nem éri meg, de ha normális tartalmak vannak, akkor igen.


Nem tudja véletlen valaki, hogy mit nelent nála az extra tartalom?

2021. dec. 18. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

De, én sajnos előfizettem korábban... Egyáltalán nem érte meg.

Egyszerűen kiírt egy posztot, hogy "Holnap jön az új videó, remélem várjátok"

Azért lehet mert nem vagyok már fiatal kisiskolás, de számomra ez nem mérvadó extra tartalom...

2022. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!