Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szlovéniában Tűzijátékvásárlás?

Csongor444 kérdése:

Szlovéniában Tűzijátékvásárlás?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy szlovéniában is, hasonlóan ausztriához, lidl és hofer üzletekben/nél lehet-e vásárolni pirotechnikát. Kicsit közelebb lenne és még a korlátozások sem olyan szigorúak mint az osztrákoknál.

2021. dec. 22. 13:12
 1/4 anonim válasza:

Ezzel pontosan mi lenne a célod?

A magyarországi boltok parkolójában is fognak árulni, szerepelnek már a következő újságban (Lidl: 12.28-31., Aldi szintén).

2021. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fő célom hogy a pénzemért többet kapjak (minőség és mennyiség) Az itthoni konténereknél az eddiginél is nagyobb, brutálisan undorító, magas árak lesznek.
2021. dec. 22. 18:03
 3/4 Scream85 ***** válasza:
Viszont tudtommal ha behozatal közben ellenőriznek akkor lehet belőle gondod, mert elméletileg nem hozhatsz be külföldről pirotechnikai termékeket.
2021. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is tapasztaltam ezt sajnos…én azt javaslom mindenkinek,hogy ne itthon szerezzék be hanem kulfoldrol. Én 4 napja rendeltem Szlovákiából a Pyrobox-bol,ma jott meg a csomag. Nagyon minőségi dolgok vannak benne(petárdával eggyutt). Nem titok, gond nélkul erkezett meg hozzam. A futar azt se tudta, hogy mivan benne. A rendorseg meg szokasos(egy pöcs). En felos tipus voltam,de ma rajottem arra hogy milyen konnyu is petardat szerezni, nagy mennyisegben is. Szoval ha valaki nem merné akkor itt egy kis batoritas. 15/F A célom ezzel a kommentel csak annyi,hogy segitsek nektek skacok, a rendorseg nem cselekszik csak beszel a mediaban…. :)
2021. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!