Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meddig lesz a Víg színházban...

Meddig lesz a Víg színházban A pál utcai fiúk a mostani színészekkel?

Figyelt kérdés
Nemtudom érthető e a kérdés de a lényeg hogy egy ideje már meg szeretném nézni de mire új időpontot látok és venném a jegyet, már 1darab sincs. Nem tudja esetleg valaki hogy meddig fogják még "adni" a mostani a színészekkel? Mert azthiszem ilyen 16-17 ota van es felek hogy addig varnek hogy egyszer aztmondjak hogy na es ez volt a vege. A válaszokat előre is köszönöm

2021. dec. 24. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz ahogy most neztem a jegyeket. Es remeltem hogy hatha, azt vettem eszre hogy nemecsek le lett cserelve. Errol valaki valamit tud?
2021. dec. 25. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel szinte mindig teltházzal játsszák, ezért nem valószínű, hogy a közeljövőben leveszik a repertoárról, A dzsungel könyve is 25 éve van műsoron. Az eredeti szereplők közül kb. 2018-ban kezdtek kiválni, azt hiszem, először Csónakos. Nemecseket 2020 ősze óta játssza más. A színlapon láthatod, hogy többek esetében előfordul szerepkettőzés. Viszont hidd el, az „új Nemecsek” is kimagaslóan alakít, és továbbra is gyakran fordul elő állótaps. Sok sikert a jegyszerzéshez, biztosan tetszeni fog!
2022. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sokáig futó daraboknál lesz mindig cserélődés. Már csak azért is, mert kiöregszenek a szerepekből néhányan, helyettük jönnek fiatalabbak.

Nem baj ez. Semmi sem örök :)

A Padlásban is már nagyon sokan játszottak, mindig frissül a szereposztás.

2022. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!