Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esély van,...

Szerintetek mennyi esély van, hogy wattpadon olvassák a sztorimat, ha teljesen fandommentes, hétköznapi történet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs hírdetve nem sok. De egyébként az én sztorim is fantasy original, és sokan olvassák. Legyen hírdetve, igényesen legyen megírva, akkor biztos fogják olvasni. Nem kell várni csodákat mindjárt. Lehet csak fél év után fog beindulni a nézettség, de meg fogja érni még pár olvasonak is írni a történetet. Engem mindig meghat, amikor csak valaki annyit ír, hogy tetszik a történet, mert ez motivál engem az írásra, hogy kíváncsiak, hogy fog végződni a történet.

Mivel a wattpad algiritmusa nagyon rossz, így tényleg sokat segít, ha rendszeresen van reklámozva a törtnet.

2021. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ide beküldöd, lesz egy pár új olvasód, legalább is én biztos ránézek!
2021. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából már egy ideje írogattam, még a karanténos unalomban kezdtem el. Semmiféle tudásom nincs amúgy írás, irodalom terén, csak a saját szórakoztatásomra szolgál. Pár ismerősnek mutattam csak meg, ők persze csak pozitív visszajelzést adtak róla, de tudom ez nem túl reprezentatív :)

#2 nagyon kedves vagy, ha esetleg tényleg van rá időd beleolvasni én nagyon szívesen fogadom a kritikát! Sőt, kifejezetten szomjazok rá haha

[link]

2021. dec. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!