Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

8.8 százalék kérdése:

Milyen következményekkel járna egy ilyen bulinak a megszervezése?

Figyelt kérdés

Felötlött bennem a gondolat, hogy a helyi Lidl parkolóba szerveznék egy nagy bulit. Facebookon létesítenék eseményt, amelyre sok embert hívnék meg. A zenét egy nagy hordozható hangfalról szolgáltatnám. Mivel a rendőrök hamar kikapcsolnák, ezért arra gondoltam, hogy egy fém ketrecet csináltatnék a hangfalnak, amit lakattal zárnék le, így a zene zavartalanul szólna még a rendőrök kiérkezése után is, amíg ki nem találják azt, hogyan is szüntessék meg. Milyen büntetésre számíthat a buli szervezője, illetve a hangfal tulajdonosa?


Köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 10. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnak elzavarni, ha nem mentek el akkor kihívják a rendőröket, és elég hülye ötlet ez a fém ketreces dolog, mert nem csak a kapcsoló gomb létezik. :D Valószínűleg el beszélgetnétek a rendőrökkel.
2022. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Sokféle címen, extrém esetben börtön is lehet. Ehhez akár az is elég lehet, ha a felszólításnak nem tesztek eleget.

A parkoló magánterület. Igaz, közforgalom elöl nem elzárt, de ott vásárlási céllal érkezők várakozhatnak.

A telepített cuccokkal birtokháborítást is elkövettek, a zajkeltéssel is. Áramot honnan kapna a cucc? Azt lopnátok?

A ketrec nem akadálya annak, hogy elnémítsák.

Én egy elmeszakértői vizsgálatot is indokoltnak tartanék.

2022. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy nagy hordozható bluetooth-os hangfalról szólna a dolog, pár órát bír az akksi. Aki telefonjáról szól a zene meg nem adná át a telefont és így fogalmuk sem lenne ki csinálja az egészet és amíg megy a zene, addig megy a buli is :D érdekes lenne az biztos, de érdekelne, hogy konkrétan mivel vádolhatnának meg ha mégis kiderülne ki a felelős.
2022. jan. 10. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A lepontozásom ellenére is azok lehetnek a következmények, amiket írtam. Nincs ezen mit ragozni tovább.
2022. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem adná át a telefont a kezedből? Szerinted azt át kell adni? Akkor erőszakkal ki veszik, mindegyikőtök benne volt a szarban, szóval tök mindegy, a legjobb esetben beszélgetnek veletek egyet. Te egy ilyen párbeszédet gondoltál át a fejedbe vagy mi:


Rendőrség: Adjátok át a telefont légyszi

Ti: Nem.

Rendőrség: Akkor ki a szervezője ennek?

Ti: Nem mondjuk meg.

Rendőrség: Ja akkor jó.


Vagy mi? :D

2022. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy képzeltem el, hogy összegyűlik kb. 50 ember, megy a zene, mindenki bulizik. Kiérkeznek a rendőrök, elkezdik kérdezgetni az embereket, de senki nem tudja kié a hangcucc, ki működteti... én úgy gondolom nem kezdenék el gumibottal szétverni az embereket...
2022. jan. 11. 08:27
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

És mi a jó isten értelme lenne ennek? Gumibottal nem, de ha a szép szó nem használ, akkor kényszerítő eszközt biztosan bevetnek. Pl. lefújják a tömeget.

Ha nem trollkodsz, akkor elmeorvosi vizsgálat nem lenne felesleges.

2022. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ramiz ***** válasza:
Majd írd meg hogy sikerült :)
2022. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezt a bolt nyitvatartási idejében csinálnád, szétszednek a feszült vásárlók, nem kell oda rendőr sem.


Egyéb esetben gyülekezési törvényt sértesz, csendháborítás is játszik (igen, van még olyan és nem, nem csak este 10 után) és ha rutinos zsaru megy ki intézkedni, rád ver annyi sarat, hogy elmegy a kedved az ilyen flashmoboktól.

2022. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szóval úgy gondolod, hogy kiszáll a hatóság és egyszerűen leblokkolnak, aztán jegyzőkönyvbe veszik hogy "jaj hát nincs meg a hangcucc tulajdonosa."

Ennyire naív nem lehetsz. :)

2022. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!