Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Marvel-es boltok?

Marvel-es boltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőmnek most lesz a szülinapja, és mindenképp valami Marvel-es ajándékra gondoltam. Viszont halvány lila gőzöm sincs, hogy honnan tudnék neki ilyen dolgokat szerezni.

Amúgy nagyon nagy fan, editeket is csinál szíve csücske a Marvel.



2022. jan. 14. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

Bár azt nem írtad hol laksz, de pl. Budapesten az Árkádban van olyan bolt, ahol kaphatók Marvel-es termékek. Tavaly nyáron voltam ott. Mondjuk sokat ne várj tőle, olyan komoly cuccok nem nagyon vannak. Kisebb figurák, plüssök, párnák, illetve kulcstartók kaphatók ott. Legalábbis ezekre emlékszem. Egyébként asszem Miniso volt a bolt neve. Ahogy mondtam sokat ne várj tőle, nekem is kicsit csalódás volt, azt hittem legalább egy pólót kapok ott. De az sem volt. Más helyről nem igazán nem tudok. Viszont netről tudsz rendelni.

Pl innen is: [link]

Itt elég jó cuccok vannak. De máshol is vannak természetesen.

Mondjuk tegyük fel venni akarsz egy sapkát, vagy pulcsit.

Beirod marvel sapka/pulcsi, aztán kiad egy csomót.

Remélem tudtam segíteni.✌

2022. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!