Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagramon, ha nagyobb számú...

Instagramon, ha nagyobb számú követővel rendelkezek, szabad-e vagy érdemes-e tiktok videót storyba felrakni?

Figyelt kérdés
Mármint elég furcsa ez a kérdés, tudom, de tanácsot szeretnék kérni. Nem nagyon rakom fel a magánéletemet, pár havonta posztolok egy egy képet, hetente egy két storyt, de egyikben se látszódok, inkább eseményeket fotózok le. Szóval elég szokatlan lenne, ha egy olyan videót raknék fel, amin csak én vagyok rajta és tátogok egy zenére. Lehet túlgondolom az egészet, de tényleg elég bizonytalan vagyok ebben…

2022. jan. 22. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Hogyha meg mered magad mutatni a követőidnek akkor nyugodtan rakd ki, de gondolj bele előtte, hogy érdekelné -e őket a videód, mert ha nem, akkor csak azért, hogy nézettsége legyen ne rakd ki.
2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!