Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy buliba mennyi az esélye...

Egy buliba mennyi az esélye annak hogy megvernek?

Figyelt kérdés
Én meg két barátom elszeretnénk menni egy buliba (szórakozóhelyre) de én attól félek ,hogy esetleg megvernek. Nem vagyok egy kötekedős gyerek sőt nem is vagyok egy nagyon erős kigyúrt gyerek. Tehát gyakorlatilag semmi esélyem se lenne visszaütni. Szóval emiatt félek elmenni és nem tudom ,hogy mit tegyek. (Egy kis városról van szó.)

2022. jan. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
50-50% vagy igen, vagy nem…. 13 éves koromtól járok bulizni, most 27 vagyok, de soha semmi nem volt.
2022. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdesz erősködni, vagy más nőjére rányomulni akkor elég kicsi az esélye.
2022. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőkre eggyáltalán nem nyomulnék. Csak azért kérdezem mert van ott egy pár gyerek akiket úgy látásból ismerek és tudom milyenek. (Egyébként nem szoktak verekedések lenni ott.)
2022. jan. 27. 09:14
 4/4 lcb válasza:
Nem tudom, hogy milyen szórakozóhelyre gondolsz. tizenéves koromba, nagyjából öt éven keresztül jártam szórakozóhelyekre, bárokba, kocsmákba a barátaimmal. Cingár voltam, és a társaságom nagy része is. nem vertek minket össze egyszer sem. Ezek a helyek, főként Budapest belvárosában voltak, mint fogas-ház, udvar-rom és az ég tudja milyen helyek még. Az a tapasztalatom, hogy ha van is balhé, mindig van egy-egy lány aki magas hangon kiáltozni kezd, amely még az erős zene mellett hallható egy biztonsági őrnek, azok meg gyorsan lerendezik az ügyet. Szerintem nem a buliban gyakori az ilyen, hanem az utcán hajnalban hazafelé menet.
2022. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!